reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Łooo matko, pojechałam na urodziny siostry i tyle się stron narobiło, ale przeczytałam wszytko 💪😁
Potarłam brzuszek siostry (6 m-c ciąży) - może się zaraze 🤞🙄 haha, żarcik taki... Ale maleństwo się ruszyło jak położyłam rękę 😍
Ona starała się 10 miesięcy o maleństwo, więc wie co przeżywam i trzyma kciuki, bo chciałaby żebyśmy w tym samym roku urodziły... Sprowadzam ją na ziemię, żeby się nie rozczarowała, bo to może się nie spełnić... Co do myśli, że nigdy się nie zajdzie, też tak mam.. Wcześniej w to nie wierzyłam (moje wieczne pozytywne myślenie), ale teraz już zaczynam się z tym godzić... Nie jest lekko, a żyć dalej trzeba 😊
 
reklama
Zazdroszczę, zawsze wiesz kiedy jest ten idealny moment 😂
:D to fakt, z tym ze mam tyle sluzu ze gin az mi patyczkiem podczas kolposkpii musiala go sciagac bo nic nie widziala. W poprzedniej ciazy wrecz czulam owu ale nie staralismy sie akurat w owu bo moj mial nocke:D ale 2 dni po seksie mialam taka chcice ze myslalam ze mnie przekreci na druga strone.
 
:D to fakt, z tym ze mam tyle sluzu ze gin az mi patyczkiem podczas kolposkpii musiala go sciagac bo nic nie widziala. W poprzedniej ciazy wrecz czulam owu ale nie staralismy sie akurat w owu bo moj mial nocke:D ale 2 dni po seksie mialam taka chcice ze myslalam ze mnie przekreci na druga strone.
To ja mam dziś taka ze patrząc na małża mogę szczytować ale się powstrzymuje bo dzieci po domu jeszcze latają- wysłałam go do kolegi to mam chwile dla siebie 🤦🏼‍♀️
 
:D to fakt, z tym ze mam tyle sluzu ze gin az mi patyczkiem podczas kolposkpii musiala go sciagac bo nic nie widziala. W poprzedniej ciazy wrecz czulam owu ale nie staralismy sie akurat w owu bo moj mial nocke:D ale 2 dni po seksie mialam taka chcice ze myslalam ze mnie przekreci na druga strone.

🤣🤣🤣

Moj mąż wczoraj stwierdził, ze aktualnie u mnie jest tak ciasno, ze czuje się jakby to był moj pierwszy raz 😂 takze chyba jakaś opuchnięta w środku jestem
 
reklama
Do góry