reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ehh dziewczyny, niech sie ten tydzień juz skoczy tylko 3 dni do planowanej 🐒juz sama nie wiem jak sie czuje:/ czy na 🐒 czy na 🤰🏻czuje sie jak 🧟‍♀️ jest mi niedobrze, trochę mdli zmęczona to jestem od tygodnia. Dzisiaj kupiłam test bo jakiś cień 1% nadzieji jest. Ehhh mam nadzieje ze szybciej zajdę niż zwariuje 🧙🏻‍♀️ dzięki wam aż tak bardzo nie fiksuje 😂miłego wieczoru :)
 
Ehh dziewczyny, niech sie ten tydzień juz skoczy tylko 3 dni do planowanej 🐒juz sama nie wiem jak sie czuje:/ czy na 🐒 czy na 🤰🏻czuje sie jak 🧟‍♀️ jest mi niedobrze, trochę mdli zmęczona to jestem od tygodnia. Dzisiaj kupiłam test bo jakiś cień 1% nadzieji jest. Ehhh mam nadzieje ze szybciej zajdę niż zwariuje 🧙🏻‍♀️ dzięki wam aż tak bardzo nie fiksuje 😂miłego wieczoru :)
Wiem co czujesz ja powinnam dostać jutro, ewentualnie pojutrze i już po ścianach chodzę 🥴 trzymaj się tam 😁 będę trzymać kciuki za Ciebie ✊
 
reklama
Dziękuję. Zerknę przez przeglądarkę,.bo w aplikacji nie widzę takiej opcji [emoji849]
Korzystam z przeglądarki. Żadna apka mi nie pasowała. Grupę tworzy się w dziale grupy [emoji6] z przeglądarki wchodzi się w menu - grupy i tam jest utwórz nową. Przy tworzeniu zaznacza się czy otwarta czy zamknięta i czy widoczna czy ukryta [emoji6]
 
Do góry