reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzień dobry Dziewczyny w kolejnym dniu walki [emoji854] Ja mimo negatywnego testu wczoraj, dziś byłam (pierwszy raz) na becie i maaaasakra. Tak źle pobieranej krwi to jeszcze nie miałam nigdy. Problem z trafieniem, ukłucie bolesne jak nigdy i wieczność podczas wyciągania igły- porażka. Krew leciała jak ze świni.. Czekam niecierpliwie na wyniki. Zapewne się podziele i poproszę o pomoc bo jestem jeszcze nieobeznana w ich interpretacji. A no i cena za tą niewątpliwą przyjemność- 56zł [emoji2356]


MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM! U mnie za oknem biało to można chociaż oko nacieszyć ;)
Ja mam do dupy żyły więc mnie takie rzeczy nie dziwią. Raczej cieszę się i dziękuję jak uda się za pierwszym razem [emoji6]
W dodatku jestem leniwa i nigdy nie pilnuje nawodnienia organizmu przed pobraniem, co jest ewidentnie moja wina.
 
reklama
Nie wiem 🤷‍♀️ każda ma inaczej. U mnie temp nie zmienia się od 7 do około 9 trochę po 😉 ale są dziewczyny które mają odrazu inną temp 😉 także mogło mieć wpływ ale nie musiało 😉

Od 1dpo do 3dpo 😉 ale zgadzam się 😊

Jeśli dziś miałaś peak to owu może być jutro, a z tego co kojarzę temperatura rośnie najczęściej 1dpo (@HeraUnique popraw mnie jeśli się mylę) więc u Ciebie spodziewałabym się wzrostu temperatury w piątek [emoji16]
Rozumiem, dzięki dziewczyny! Wasza pomoc nieoceniona :)
Przed chwilą zrobiłam test owulacyjny jeszcze raz i zobaczcie co wyszło, jeszcze ciemniejsza kreska. Teraz pytanie- testować aż do momentu gdy będzie się robiła jasna, czy już przestać? Premom mówi testować dalej, ale już przecież jest mocniejsza testowa od kontrolnej więc nie powinno się robić... nie wiem już sama. Ogłupieje chyba zaraz, o ile już nie ogłupiałam 🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20210113-132515_Premom.jpg
    Screenshot_20210113-132515_Premom.jpg
    195,6 KB · Wyświetleń: 77
A ja mam już dość tych starań i tego seksu [emoji23][emoji23] dopiero co jestem po owulacji i wczoraj mojemu oświadczyłam że do końca miesiąca to niech zapomni.. chyba w tym miesiącu wyczerpaliśmy limit na cały rok [emoji13]
Ja niestety mam to samo, mój mąż też. Już mamy dosyć 🤣 maca coś nie działa hehe
 
Dziewczyny
Mam wyniki meza
Proszę o pomoc w interpretacji 🙂
 

Załączniki

  • F680CB7B-AFA3-455E-B173-4DB04CCBC671.jpeg
    F680CB7B-AFA3-455E-B173-4DB04CCBC671.jpeg
    81,3 KB · Wyświetleń: 108
  • B7889620-E8D0-40A4-AB05-2DA4285225CB.jpeg
    B7889620-E8D0-40A4-AB05-2DA4285225CB.jpeg
    77 KB · Wyświetleń: 93
Rozumiem, dzięki dziewczyny! Wasza pomoc nieoceniona :)
Przed chwilą zrobiłam test owulacyjny jeszcze raz i zobaczcie co wyszło, jeszcze ciemniejsza kreska. Teraz pytanie- testować aż do momentu gdy będzie się robiła jasna, czy już przestać? Premom mówi testować dalej, ale już przecież jest mocniejsza testowa od kontrolnej więc nie powinno się robić... nie wiem już sama. Ogłupieje chyba zaraz, o ile już nie ogłupiałam 🤣
Nie testuj już. Po 1 peaku nie powinno się testować bo może wychodzić dalej pozytywny i namieszać 😉
 
reklama
To u mnie identycznie. Trzymam mocno kciuki. Poronienie 2 miesiące temu. Zbieranie sił. Wczoraj pozytywny test owulacyjny. Powodzenia!!! Trzymam kciuki za nas obie.
Hej, dołączam do was. Po poronieniu ostatnie 2 miesiące przystępowałam, na luzie nic na sile. W tym miesiącu zaczęły się starania, wczoraj była owu i zobaczymy co to będzie! [emoji3590]
Kupujesz na stronie. Wybierasz laboratorium (w moim mieście prawie 30 do wyboru mam). Płacisz. Dostajesz mailem voucher. Drukujesz. Zabierasz na pobranie. Wyniki online z labu gdzie pobierasz (u mnie alab). Inne badania też tam są tańsze. Nie wszystkie ale wiele z nich.
oooo a w każdym alabie można? Jak to wyglada? Kupuje na stronie badanie i co dalej?
 
Do góry