reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Screenshot_20210113_163839.jpg

Zobaczcie jaki świetny cytat znalazłam przeglądając Instagram 🧡 Ogólnie polecam tę książkę, czytałam ją już jakiś czas temu, ale teraz myślę, że warto do niej wrócić ☺️
 
reklama
A ja jestem po ginekologu. Miałam owulację wczoraj albo jeszcze dzień szybciej, zgadza się to z obserwacją śluzu i odczuciem jajnika, ale temperaturą już nie🤔 teraz muszę czekać do 27.01 na okres, a może będę tą szczęściarą, która zajdzie w drugim cyklu po poronieniu? Fajnie by było 😉 tylko wtedy nie wypiję toastu na 30tce brata😅
 
A ja jestem po ginekologu. Miałam owulację wczoraj albo jeszcze dzień szybciej, zgadza się to z obserwacją śluzu i odczuciem jajnika, ale temperaturą już nie🤔 teraz muszę czekać do 27.01 na okres, a może będę tą szczęściarą, która zajdzie w drugim cyklu po poronieniu? Fajnie by było 😉 tylko wtedy nie wypiję toastu na 30tce brata😅
Trzymam kciuki! Z takiego powodu nie będzie żal nie wypić toastu 😀
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam u gina i nie mogl znaleźć moich jajnikow na badaniu..czy to normalne?niby lekarz stwierdził że czasami sie chowają w jelicie(czy cos w ten deseń) ale pierwszy raz mi się taki cos zdarzyło..a chcialam zobaczyć czy moje pcos sie "zmniejszyło" 😔miałyście taka sytuację ??
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam u gina i nie mogl znaleźć moich jajnikow na badaniu..czy to normalne?niby lekarz stwierdził że czasami sie chowają w jelicie(czy cos w ten deseń) ale pierwszy raz mi się taki cos zdarzyło..a chcialam zobaczyć czy moje pcos sie "zmniejszyło" 😔miałyście taka sytuację ??
Mi się raz schował jajnik za pęcherzem 😉
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam u gina i nie mogl znaleźć moich jajnikow na badaniu..czy to normalne?niby lekarz stwierdził że czasami sie chowają w jelicie(czy cos w ten deseń) ale pierwszy raz mi się taki cos zdarzyło..a chcialam zobaczyć czy moje pcos sie "zmniejszyło" 😔miałyście taka sytuację ??
O kurcze nigdy czegoś takiego nie miałam, ale pamiętam z zajęć na studiach, że jest coś takiego możliwe np. przez zwiększoną ilość gazów, czasem też lekarze zalecają jeśli ma się z tym problem branie espumisanu aby pomógł pozbyć się gazów i tym samym zwiększyć widoczność na usg 😉
 
Teraz pracuje w budzetowce ale wcześniej miałam kilka różnych prac które traktowałam poważnie choć nie w moim zawodzie i krew mnie zalewala jak szef coś kazał a pracownik mówił "to nie należy do moich obowiązków" No sorry jak nie chce wykonywać poleceń szefa to niech zmieni pracę bo to nie były polecenia nie do zrealizowania czy ponizajace. Za dwa miesiące otwieram swoją działalność i też będę dobierać pracowników którzy mają chęci do pracy a nie takich którzy wyżej sr*** niż dupe mają.

Powodzenia i kciuki, żeby się wszystko udało. 👍
 
Hej dziewczyny wczoraj byłam u gina i nie mogl znaleźć moich jajnikow na badaniu..czy to normalne?niby lekarz stwierdził że czasami sie chowają w jelicie(czy cos w ten deseń) ale pierwszy raz mi się taki cos zdarzyło..a chcialam zobaczyć czy moje pcos sie "zmniejszyło" 😔miałyście taka sytuację ??
Nigdy nie miałam takiej sytuacji
 
reklama
A ja jestem po ginekologu. Miałam owulację wczoraj albo jeszcze dzień szybciej, zgadza się to z obserwacją śluzu i odczuciem jajnika, ale temperaturą już nie🤔 teraz muszę czekać do 27.01 na okres, a może będę tą szczęściarą, która zajdzie w drugim cyklu po poronieniu? Fajnie by było 😉 tylko wtedy nie wypiję toastu na 30tce brata😅
No tomy wypijemy za ten szczęśliwy cykl.
Trzymam kciuki
Hej dziewczyny wczoraj byłam u gina i nie mogl znaleźć moich jajnikow na badaniu..czy to normalne?niby lekarz stwierdził że czasami sie chowają w jelicie(czy cos w ten deseń) ale pierwszy raz mi się taki cos zdarzyło..a chcialam zobaczyć czy moje pcos sie "zmniejszyło" 😔miałyście taka sytuację ??
Ja wręcz odwrotnie miałam. Kiedyś gin mi powiedziała, że już dawno tak widocznych jajników nie widziała 😂
 
Do góry