reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, widzę że bardzo pozytywnie zaczął się ten dzień 😁💛 super, że zaczęły się pojawiać kreseczki 😍 Miłego dnia dla Was! Ja mam delikatną załamke, dzisiaj/jutro prawdopodobnie owulacja a my ani razu się jeszcze nie kochaliśmy 🤦🏻‍♀️ jest jeszcze szansa, że jak dzisiaj wieczorem coś podziałamy to może się udać? Czy już za późno? Słyszałam teorie że najlepiej kochać się dzień przed owulacją żeby plemniki czekały już na jajeczko...Ehh 😔
 
Cześć dziewczyny, widzę że bardzo pozytywnie zaczął się ten dzień 😁💛 super, że zaczęły się pojawiać kreseczki 😍 Miłego dnia dla Was! Ja mam delikatną załamke, dzisiaj/jutro prawdopodobnie owulacja a my ani razu się jeszcze nie kochaliśmy 🤦🏻‍♀️ jest jeszcze szansa, że jak dzisiaj wieczorem coś podziałamy to może się udać? Czy już za późno? Słyszałam teorie że najlepiej kochać się dzień przed owulacją żeby plemniki czekały już na jajeczko...Ehh 😔
Głowa do góry!
Mnie od wczoraj wychodzą kreski na testach owulacyjnych i na jutro umowilam się do swojego ginekologa aby sprawdzić jak się sprawy maja 🙂
ostatnio owulacje miałam 3 dni po tescie z ciemniejsza kreska
A ty jak sprawdzasz owulacje ?
 
reklama
Boże... czy ja dobrze widzę? Dziś 22 dc. Flo dolicza cykl na 23 dni przed szybką owu w 8 dc. Jestem więc 2 dni przed @. Słabo i dziwnie się czuję więc postanowiłam zatestować. Lecieć na betę? Zobacz załącznik 1231006

Gratulacje, piękne kreski 🙂 długo się staracie z partnerem o dzieciątko? 🙂mieliście jakąś strategie w tym miesiącu czy zupełnie spontanicznie? 😘pozdrawiam 🙂
 
Do góry