reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, witam się w 45 dc, wszystko się poprzestawiało i wreszcie miałam owulacje w zeszłym tygodniu, wczoraj na usg lekarz widzial cialko żółte więc w końcu miałam potwierdzoną owulacje, więc jeszcze nie wszystko stracone. Bardzo się cieszę z tego powodu, wiec jeszcze na okres sobie trochę poczekam 😍
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś tutaj stara się przy skrajnie niskim AMH? Ja mam 33 lata, wynik na poziomie 0,2. W głowie mnóstwo pytań, mało odpowiedzi. Dziś lekarz jednoznacznie przekreślił moje sznase na ciaze (nie wyeliminował jedynie cudu z szansa 0,5-1%), jedyna opcja to podobno in vitro z komórka dawczyni...
 
No hej Dziewczyny 😍
Ja przez wczorajsze baaaaaaardzo pozytywne nastawienie swojego lekarza, znowu się zafiksowałam i nie mogę już przestać myśleć o niczym innym jak tylko o tym czy teraz się uda czy nie.. Dlatego oświećcie mnie proszę..
Jakich supli / wspomagaczy zażywacie? Do mnie przyszła wczoraj czerwona Maca ale żałuje że zamówiłam tą w proszku bo jest ohydna, nie wiem nawet czy do jakiegokolwiek posiłku ją wcisne bo już sam jej zapach mnie przyprawia o wymioty 😂
Jaki termometr owulacyjny polecacie? Jeśli teraz mi się nie uda to musze się z jakimś zaprzyjaźnić żeby nie bazować tylko na domysłach i kalendarzyku w tel..
Czy macie jakieś sposoby na pęknięcie pęcherzyka? Mój ma dziś pewnie z 16mm ale tak się teraz zafiksowałam że boje się że on w ogóle nie pęknie 🤦‍♀️
Przeżywam już nawet brak w tym cyklu, znienawidzonego przeze mnie Duphastonu 😂 Lekarz stwierdził że "mamy działać naturalnie" ale ja byłabym spokojniejsza gdybym wiedziała, że mam jakąś pomoc w zagnieżdżeniu.
Ja biorę mama dha premium+, chelamag b6, kwas foliowy ( w tym mama dha już jest, ale ja ze względu na chorobę potrzebuje większa dawkę) dodatkowo pije olej z czarnuszki
 
Hej dziewczyny ☺️
Przyszla maca, będziemy testować 😎 tylko boje się dawać teraz mojemu K bo jeszcze @ się nie skończyła 🤣🤷‍♀️
ktoś tu pisał ze jest ohydna, ale moim zdaniem jest ok, nie śmierdzi, ma taki dziwny zapach ale zdecydowanie nie śmierdzi.
może to zależy od producenta 🤔
 
Ile cykli minęło zanim znów zaczęliście się starać?
Ja mimo że miałam starsza ciążę bo wg om 8 tydzień ale zatrzymała się na 6 tyg to nie miałam lyzeczkowania ani tabletek, samo się oczyscilo. Lekarz kazał mi 3 cykle doczekać. Było ciężko ale szybko minęło i teraz staramy się 4 cykl już. Koleżanka natomiast starała się zaraz po poronieniu, nawet jednego cyklu nie odczekala i od razu zaszła w ciążę :-) Za tydzień ma pierwsza wizytę.
 
Ja mimo że miałam starsza ciążę bo wg om 8 tydzień ale zatrzymała się na 6 tyg to nie miałam lyzeczkowania ani tabletek, samo się oczyscilo. Lekarz kazał mi 3 cykle doczekać. Było ciężko ale szybko minęło i teraz staramy się 4 cykl już. Koleżanka natomiast starała się zaraz po poronieniu, nawet jednego cyklu nie odczekala i od razu zaszła w ciążę :-) Za tydzień ma pierwsza wizytę.
Ja chyba bym sama się nie oczyściła, straciłam dużo krwi, lekarz nawet chciał mi podać krew, ale jakoś doszłam do siebie i ten okropny ból...
 
reklama
I ja tu posiedzę,2 raz poronilam,ten drugi raz odbył się ze szpitalem i lyzeczkowanie,teraz czekamy aż ten miesiąc przyjdzie @ i znów starania,jestem pełna walki i chce znów spróbować
Nie jesteś sama kochana. Ja jestem miesiąc po zabiegu łyżeczkowania. To także moje drugie poronienie. Ja też bardzo bym chciała żeby w końcu się udało, ale teraz lekarz kazał odczeka 3-4 miesiące, żeby zacząć kolejne starania. Teraz jestem w trakcie badań, aby zbadać przyczyny tych strat, żeby przy kolejnej ciąży znowu nie było rozczarowań. Ja już mam 35 lat, a czas ucieka. Mam dość niskie AMH 1,70 i prawdopodobnie czeka mnie stymulacja owu. Póki co lekarz dobrał mi odpowiednią suplementację i za 2 miesiące będziemy próbować. A ty znasz przyczynę swoich poronień?
 
Do góry