reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, jestem załamana. Odebraliśmy dziś wyniki badań męża nasienia, diagnoza asthenozoospermia, morfologia 0%. Jedziemy w trybie ekspresowym na wizyte u androloga, na 19. Nie mam pojęcia czy możemy to jeszcze jakoś poprawić, suplementować. Dziewczyny, staramy się 6 miesięcy, cieszę się jedynie, że wiemy tak szybko.. Badajcie siebie i partnerów, sprawdzajcie na czym stoicie bo szkoda tracić czasu...

Jeżeli któraś z Was miała podobny problem, styczność z czymś takim, partner choruje na to, piszcie mi proszę co możemy z tym zrobić, aby zostać rodzicami 😭
 
reklama
Mam 39 lat i jedno poronienie w 6tygodniu w maju zeszłego roku za sobą. Od września zeszłego roku jestem na clo i duphastonie, a od listopada dodatkowo na ovitrelle. Mam niedoczynnosc tarczycy i biorę eurhyrox 25. Dodatkowo mam hiperprolaktynemie ale niezbyt wysoka, no niecałe 23. W tym miesiącu miałam robione hsg i wszystko drożne. A ciąży ani widu ani słychu🥺dzisiaj miałam zrobić test no i wyszedł negatywnie😰to już kolejny miesiąc bez rezultatu i już nawet nie mam siły płakać😰lekarka sugeruje inseminacje w następnym cyklu. Mąż przebadany i jakoś dobra. Diabli wiedza o co chodzi😢
Witaj, chciałabym się dopytać o prolaktyne, ja mam ostatnie badanie z wynikiem 21,93 (limit 5,18-26,53),dopiero teraz idę z tym wynikiem do ginka, bo miałam dwa cykle stymulowane i kazała po nich dopiero przyjść, a badanie robiłam 7dpo, przestrzegałam wszystkich zaleceń przed badaniem.. Mieścił się w normie i nie myślałam nad tym, a jest bliski Twojemu wynikowi 🙄
 
Ile dni wstrzemięźliwości mieliście przed badaniem?
Dziewczyny, jestem załamana. Odebraliśmy dziś wyniki badań męża nasienia, diagnoza asthenozoospermia, morfologia 0%. Jedziemy w trybie ekspresowym na wizyte u androloga, na 19. Nie mam pojęcia czy możemy to jeszcze jakoś poprawić, suplementować. Dziewczyny, staramy się 6 miesięcy, cieszę się jedynie, że wiemy tak szybko.. Badajcie siebie i partnerów, sprawdzajcie na czym stoicie bo szkoda tracić czasu...

Jeżeli któraś z Was miała podobny problem, styczność z czymś takim, partner choruje na to, piszcie mi proszę co możemy z tym zrobić, aby zostać rodzicami [emoji24]
 
Dołączam się. 5 dni do @ i już się stresuję. Czuję ciągnięcie w podbrzuszu jak przed @, temperatura utrzymuje się o 0,5 stopnia powyżej normalnej. Mamy córeczkę już o którą też walczyliśmy i teraz już czasem czuje, że nie mam na to sily. Od 4 miesięcy biorę eutyrox 25 i inofem.
 
Witaj☺️
Robiłaś już jakieś badania? Hormony , drożność, nasienie, monitoring owu?
Drożność jest, nasienie ok, monitoring co miesiąc, rezerwa tez dobra jak na moje 39 lat
Witaj, chciałabym się dopytać o prolaktyne, ja mam ostatnie badanie z wynikiem 21,93 (limit 5,18-26,53),dopiero teraz idę z tym wynikiem do ginka, bo miałam dwa cykle stymulowane i kazała po nich dopiero przyjść, a badanie robiłam 7dpo, przestrzegałam wszystkich zaleceń przed badaniem.. Mieścił się w normie i nie myślałam nad tym, a jest bliski Twojemu wynikowi 🙄
moja gin powiedziała, ze norma wynosi max 20 jeśli starasz się o dziecko. Biorę dostinex 0,5 tabletki raz na 2 tygodnie
 
Drożność jest, nasienie ok, monitoring co miesiąc, rezerwa tez dobra jak na moje 39 lat

moja gin powiedziała, ze norma wynosi max 20 jeśli starasz się o dziecko. Biorę dostinex 0,5 tabletki raz na 2 tygodnie
Dzięki za odpowiedź, zobaczymy co moja mi odpowie, jak nic to będę drążyć, bo ona nie jest wylewna w słowach... Zawsze mówiła, że wszystko książkowo, a jak się okazało, że mąż ma dobre wyniki to kazała dwa cykle stymulować, żeby zaskoczylo w końcu... I się nie udało...
 
Dziewczyny, jestem załamana. Odebraliśmy dziś wyniki badań męża nasienia, diagnoza asthenozoospermia, morfologia 0%. Jedziemy w trybie ekspresowym na wizyte u androloga, na 19. Nie mam pojęcia czy możemy to jeszcze jakoś poprawić, suplementować. Dziewczyny, staramy się 6 miesięcy, cieszę się jedynie, że wiemy tak szybko.. Badajcie siebie i partnerów, sprawdzajcie na czym stoicie bo szkoda tracić czasu...

Jeżeli któraś z Was miała podobny problem, styczność z czymś takim, partner choruje na to, piszcie mi proszę co możemy z tym zrobić, aby zostać rodzicami 😭

Koniecznie daj znać co powiedział lekarz. Niestety nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia ale trzymam kciuki żeby udało się to poprawić! ✊
 
reklama
Dziewczyny, jestem załamana. Odebraliśmy dziś wyniki badań męża nasienia, diagnoza asthenozoospermia, morfologia 0%. Jedziemy w trybie ekspresowym na wizyte u androloga, na 19. Nie mam pojęcia czy możemy to jeszcze jakoś poprawić, suplementować. Dziewczyny, staramy się 6 miesięcy, cieszę się jedynie, że wiemy tak szybko.. Badajcie siebie i partnerów, sprawdzajcie na czym stoicie bo szkoda tracić czasu...

Jeżeli któraś z Was miała podobny problem, styczność z czymś takim, partner choruje na to, piszcie mi proszę co możemy z tym zrobić, aby zostać rodzicami 😭
O niee, bardzo mi przykro 😔 ale spokojnie myślę, że może mąż da radę poprawić wyniki jakimiś suplementami, które zaleci androlog 🤔 ważne jest też żeby nie kąpał się w gorącej wodzie, nie kładł laptopa na nogach, nosił przewiewną bieliznę, ograniczył alkohol i inne używki jeśli np. pali to naprawdę może pomóc! Daj znać po wizycie!
 
Do góry