reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, ja chwilę się nie odzywałam ale muszę sobie zrobić przerwę.... Póki co u nas stop ze staraniami, mąż mi się rozsypał (kręgosłup) i nawet o żadnym seksie nie ma mowy. Czeka go rehabilitacja, leki, ja też chcę na chwilę odpuścić bo trochę mi się nawarstwiło spraw ostatnio.
Odezwę się mam nadzieję za dwa-trzy miesiące i liczę że będzie tu całkiem nowy skład a wy wszystkie na przyszłych mamusiach [emoji4]
Powodzenia!
 
Dziewczyny, za tydzień wybieram się do endokrynologa z powodu skoku tsh. Czy warto zrobić jeszcze jakieś inne badania przed tą wizyta oprócz takich podstaw jak tsh, ft3, ft3, atpo, atg, prolaktyna?

Powinno mu wystraczyc. A jeśli uzna, że jest potrzeba jakiegoś dodatkowego badania to po prostu zleci.
 
Witajcie :) Jakby któraś była zainteresowana tematem do dziś drnalewczynska na instagramie będzie odpowiadać na poniższe pytanie (ma teraz serię pytanie do ginekologa, rano wrzuca jakie będzie pytanie w danym dniu a po południu/wieczorem wrzuca swoją odpowiedź na ten temat) :)

3BFC5EC1-0099-4CE5-BE4F-07410E614D28.png
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy któraś brała lek pyrantelum na odrobaczenie? Tak mnie przeczyscilo 1.5 po wzięciu leku że się zastanawiam czy go nie wydalilam i nici z leczenia
 
Hej dziewczyny 😍 Ja również proszę o pomoc..
Czy do badania codziennych temp z ust może być zwykły termometr czy musi być owulacyjny?
I czy to prawda że przy staraniach lepiej nie używać żeli typu durex ?
 
Hej dziewczyny 😍 Ja również proszę o pomoc..
Czy do badania codziennych temp z ust może być zwykły termometr czy musi być owulacyjny?
I czy to prawda że przy staraniach lepiej nie używać żeli typu durex ?
Hej, co do temperatury się nie wypowiem, bo mierze w pochwie i mam termometr owulacyjny... Co do żelu to nie powinno się używać tego typu, są do tego specjalne lubrykanty 😊
 
reklama
Hej, co do temperatury się nie wypowiem, bo mierze w pochwie i mam termometr owulacyjny... Co do żelu to nie powinno się używać tego typu, są do tego specjalne lubrykanty [emoji4]
Potwierdzam, termometr powinien wskazywać 2 kreski po przecinku czyli powinien być specjalny owulacyjny a żel typu durex jest plemnikobojczy czyli raczej przy staraniach nie powinno się go używać...
 
Do góry