reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzis powinnam mieć @, ale ni widu ni slychu, testy białe. Już mogłoby iść albo w jedną albo w drugą 😭. 27dc i 13dpo. Z drugiej strony po poronieniu moglo się wszystko rozlegulowac. Ehh
 
reklama
U mnie 25dc, więc jeszcze chwilę i moja ciekawość zostanie zaspokojona, czy się udało czy nie. 4 cykl starań. Od owulacji bol jajnikow (raz mocniejszy, raz slabszy) i bol piersi. Innych znaków nie widzę. Staram się nie nakręcac, ale szczerze powiedziawszy myśli i tak wracają do jednego.
Trzymam kciuki za Was i siebie, żeby ten rok dał nam ukojenie i upragnione II kreski.
 
Hej!
Poprzeglądałam wiele wątków na tej stronie i jakoś tak postanowiłam, nie być sama w staraniach 🤷‍♀️
Od ślubu minęło ponad 2 lata, problemy z nieregularną miesiączką był praktycznie zawsze, zgłaszając ten problem parę miesięcy przed ślubem, gine kazała się niczym nie przejmować i pić herbatki ziołowe...... i nie zapomnę, że miałam akurat wtedy piękną owulacje - wiedziałam, że kiedyś zatęsknię za tym dniem!
przygody z innym gine - źle zbadana prolaktyna i leki na obniżenie.... później gine-endo i zdiagnozował PCOS i IO i to by było u niego na tyle.
Jakoś chyba ciężko miałam z tymi lekarzami 🤷‍♀️
Ale zgłosiłam się do gine (początkiem grudnia), który specjalizuje się w leczeniu niepłodności.
Akurat był 6 dzień cyklu, więc wrzucił mi od razu Clo 1x i do niej Miovelia nac, dodatkowo Miovelia (ponoć nowość na rynku) na co dzień + metformina - po której umieram, ale jeszcze jakoś żyje :)
W piątek był monitoring i dwa pęcherzyki po 13 mm, dziś również i stoją w miejscu, jeden nawet się zmniejszył :( eh, jakoś to mnie tak trochę podłamało i zostałam z przekonaniem, że przez wiele cykli na pewno się nie uda....
Od dziś dodatkowo Bemfola dwie dawki (co dwa dni) i na koniec Ovitrelle.
Robię też testy owu, ogólnie praktycznie zawsze wychodziły "dodatnie", w sensie, że pasek kontrolny też zawsze miał widoczny odcień, raz udało mi się natrafić na dodatni w poprzednim miesiącu, ale nic nie wyszło.... a w tym cyklu totalnie negatywne wychodzą, też któraś była w podobnej sytuacji?
Co to znaczy, że po metforminie umierasz? Też lekarz mi zalecił formetic 500, od kilku dni przyjmuje i za każdym razem po przyjęciu mam okropne wzdęcia i skręcanie jelit. Mam nadzieję, że minie.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was ☺️💛 Za oknem pięknie, biało chyba czas ruszyć na sanki  A jakie plany u Was? Jak się czujecie? Który dc? 😁
4dc, już jestem po sankach😉 u mnie bardzo jeszcze okresowo😅 według aplikacji największe szanse poczęcia mam w przyszły weekend i akurat mam wolny piątek i poniedziałek 😍 więc jeśli zadbam o atmosferę to będzie gorący weekend💞
A ty nie testujesz czasem niedługo?
 
Co to znaczy, że po metforminie umierasz? Też lekarz mi zalecił formetic 500, od kilku dni przyjmuje i za każdym razem po przyjęciu mam okropne wzdęcia i skręcanie jelit. Mam nadzieję, że minie.
Próbowałyście metforminy innych producentów? Też miałam problemy gastryczne po mecie, przerobiłam glucophage XS i siofor SR. Od miesiąca diabetolog przepisała mi Avamine SR i jest idealnie. Podobno Avamina jest najlepiej przyswajalna wśród pacjentów.
 
Próbowałyście metforminy innych producentów? Też miałam problemy gastryczne po mecie, przerobiłam glucophage XS i siofor SR. Od miesiąca diabetolog przepisała mi Avamine SR i jest idealnie. Podobno Avamina jest najlepiej przyswajalna wśród pacjentów.
A przyjmujesz metformine ze względu na cukrzycę czy z powodu innych dolegliwości?
 
reklama
Do góry