reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny:)
Flo zmienił mi dzień spodziewanej @ Na za 12 dni 🥵🥵🥵🥵(miał być za 6 dni)
Oby się to nie pokryło z rzeczywistością.
Wam też wariuje ta apka?
Edit: zmieniłam datę owulacji i wróciło wszystko do normy. Coś za bardzo nerwowa ostatnio jestem.

U mnie owulacja przyszła 3 dni wcześniej niż dotychczas, a wcale nie jestem przekonana, czy i o ile się powinien okres przesunąć. Nigdy nie miałam aż tak dużego przesunięcia, pomijając że prawie zawsze przychodziła jak z zegarkiem. 🤷
 
reklama
Witajcie dziewczynki😻😘
Staramy się z mężem już 8 cylk i nic.
W grudniu przeżywaliśmy ciąże biochemiczna.
W lutym wizyta kontrolna u ginekolog.
Okazało się że mam torbiel na lewym jajniku.
Dostałam luteinę 100mg.2x1 do pochwowo.
Mam ja brać przez 10 dni.
Dziewczyny moje pytanie brzmi po jakim czasie dostałyście 🐵
 
Hej, dziewczyny wcześniej się tutaj nie udzielałam, bardziej czytałam wasze porady. Dziś zrobiłam test chyba wszedł (pozytywnie)jest cień cienia. Jestem w 26dc, cykl przeważnie mam 25/26/27. Test zrobiłam rano z porannego moczu. Z obserwacji mam śluz jest biały, ale mało go jest. Czy jest szansa aby była to ciąża? Zobacz załącznik 1236114
Cześć! Tak widać drugą kreseczkę, a pojawiła się w czasie czy później? Trochę taka cienka się wydaje 🤔 Najlepiej jakbyś zrobiła betę wtedy będziesz mieć 100% pewność ☺️ jak długo się staracie?
 
Witajcie dziewczynki😻😘
Staramy się z mężem już 8 cylk i nic.
W grudniu przeżywaliśmy ciąże biochemiczna.
W lutym wizyta kontrolna u ginekolog.
Okazało się że mam torbiel na lewym jajniku.
Dostałam luteinę 100mg.2x1 do pochwowo.
Mam ja brać przez 10 dni.
Dziewczyny moje pytanie brzmi po jakim czasie dostałyście 🐵
Cześć! Robiliście jakieś badania? Nasienia albo hormonów? U mnie prawdopodobnie za 2 dni zacznie się 8 cykl więc jesteśmy w podobnej sytuacji 😉
 
reklama
Do góry