reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No tak dokładnie tak powiedział... sama zapytalam sie go czemu mają pęknąć a on bo są jednakowej wielkości... dla mnie to dziwne
Hmm dziwne.. A tak w ogóle jeśli się ma np dwa pęcherzyki jeden 22 drugi 25 to oznacza że tylko jeden może pęknąć? Trochę nie wyedukowana chyba jestem :)
 
No to chyba zagadka rozwiązana - zdenerwowałaś się opóźnieniem, a stres ma duży wpływ na wysokość prolaktyny :) Oczywiście możesz ją powtórzyć żeby mieć pewność że wszystko było okej ale moim zdaniem nie ma się czym martwić :)
W sumie tak 🙂 ale zobaczymy, może dla własnego spokoju jednak powtórzę za miesiąc.
 
Mnie chyba bierze jakieś przeziębienie, powinnam od wczoraj mieć okres ale nie mam. Brzuch mnie przestał boleć. Mam lekko podwyższoną temperaturę. Jak jutro nie dostanę okresu to chyba się zmartwię, że coś mi się rozregulowało, bo ostatni raz 30 dniowy cykl miałam 1.5 roku temu jak brałam antybiotyk :p. Najgorsza jest głupia nadzieja, że może jednak się udało. Tym bardziej że już w niedzielę skreśliłam swoje szanse w tym cyklu, bo wewnętrznie czułam, że nic z tego. Teraz się ponakręcam a potem przyjdzie okres i będzie mi przykro :p.

Już sobie zaplanowałam, że zrobię badania krwi tak na wszelki wypadek, żeby sprawdzić czy wszystko ok. Tylko jak będę przeziębiona to chyba jednak bez sensu je teraz robić 🤣. Tak to sobie można planować.

Sorrki, musiałam sobie ponarzekać 😁.
 
Mnie chyba bierze jakieś przeziębienie, powinnam od wczoraj mieć okres ale nie mam. Brzuch mnie przestał boleć. Mam lekko podwyższoną temperaturę. Jak jutro nie dostanę okresu to chyba się zmartwię, że coś mi się rozregulowało, bo ostatni raz 30 dniowy cykl miałam 1.5 roku temu jak brałam antybiotyk :p. Najgorsza jest głupia nadzieja, że może jednak się udało. Tym bardziej że już w niedzielę skreśliłam swoje szanse w tym cyklu, bo wewnętrznie czułam, że nic z tego. Teraz się ponakręcam a potem przyjdzie okres i będzie mi przykro :p.

Już sobie zaplanowałam, że zrobię badania krwi tak na wszelki wypadek, żeby sprawdzić czy wszystko ok. Tylko jak będę przeziębiona to chyba jednak bez sensu je teraz robić 🤣. Tak to sobie można planować.

Sorrki, musiałam sobie ponarzekać 😁.

Nie planujesz zrobić test?
 
reklama
Do góry