reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No to trzymam kciuki mocno! ❤️ oby ten walentynkowy czas nam tutaj sprzyjał. 🙂

Dziewczyny przyznać się, ile pączków już spałaszowanych? 🍩🍩🍩 😁 pieczecie dzisiaj coś dobrego, czy może macie jakieś sprawdzone cukiernie/piekarnie? 🤔

Ja już dziś wciągnęłam 3 faworki zrobione przez moją mamę, na talerzyku czeka więcej 😅 a ja jak skończę pracę (do 16 jestem na zdalnej) to biorę się za robienie pączków 😋
 
reklama
No to trzymam kciuki mocno! ❤️ oby ten walentynkowy czas nam tutaj sprzyjał. 🙂

Dziewczyny przyznać się, ile pączków już spałaszowanych? 🍩🍩🍩 😁 pieczecie dzisiaj coś dobrego, czy może macie jakieś sprawdzone cukiernie/piekarnie? 🤔
W sumie nie pomyślałam o tym, ale to faktycznie byłby super pomysł na spędzenie Walentynek i prezent dla męża 🥰
Ja dzisiaj jeszcze nie zjadłam ani jednego, bo mąż zabrał moje auto do pracy, bo jego jest u mechanika 😊 ale już mu dałam wytyczne gdzie ma skręcić jak będzie wracał 😁 po najpyszniejsze pączki z serkiem mascarpone i malinami 🤤🤤
 
W sumie nie pomyślałam o tym, ale to faktycznie byłby super pomysł na spędzenie Walentynek i prezent dla męża 🥰
Ja dzisiaj jeszcze nie zjadłam ani jednego, bo mąż zabrał moje auto do pracy, bo jego jest u mechanika 😊 ale już mu dałam wytyczne gdzie ma skręcić jak będzie wracał 😁 po najpyszniejsze pączki z serkiem mascarpone i malinami 🤤🤤
No i może pare z Nutellą i Rafaello 🤤 to na bank ciąża albo okres, dzisiaj nie biorę jeńców 😅 🙈
 
W sumie nie pomyślałam o tym, ale to faktycznie byłby super pomysł na spędzenie Walentynek i prezent dla męża 🥰
Ja dzisiaj jeszcze nie zjadłam ani jednego, bo mąż zabrał moje auto do pracy, bo jego jest u mechanika 😊 ale już mu dałam wytyczne gdzie ma skręcić jak będzie wracał 😁 po najpyszniejsze pączki z serkiem mascarpone i malinami 🤤🤤


Oooj, to musi być mega dobre! 😁 Tak czekałam na ten czwartek bo generalnie w tygodniu raczej nie jem słodyczy, teraz M też właściwie nic słodkiego nie je, ale od kilku dni miałam taką chęć na coś dobrego (na bank na przychodzącą 🐒), że dzisiaj nie będę sobie odmawiać. 😎🍩
 
No wlasnie to jest mój pierwszy cykl stymulowany, i tak jak dziewczyny mowily sprawdzają się objawy typu uderzania goraca i czuć strasznie jajniki, a ja czułam jajniki tylko jak brałam a teraz to nie bardzo tak średnio 🤔 który to twoj cykl staran?
Jeżeli miałabym określić co do liczby od kad liczę - to 7😊
Ale od marca nie używaliśmy żadnej antykoncepcji - żyliśmy przygotowaniami do slubu który był we wrześniu
(Mam 37 l mąż 41)
Staramy się o pierwsze ❤️
stresuje się ta stymulacja czy da efektów urośnie pęcherzyk i pęknie 😞
 
Dziewczyny, uśmiech, kawka, ciastko i do przodu z tym czwartkiem ☕😘
 

Załączniki

  • B692F0B9-111E-4626-9F18-404CCAD53D15.jpeg
    B692F0B9-111E-4626-9F18-404CCAD53D15.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 55
Witajcie, jestem tu nowa i to mój pierwszy wykres. Staramy się od 3 cykli, temperature zaczęłam mierzyć dopiero w tym cyklu. Aplikacja sama wyznaczyła dzień owulacji. Co o tym myślicie? Dla mnie jest to wyjąkowo pogmatwane, a czytając fora - same wiecie... mentlik w głowie. Zaznaczam, że wpisywałam tylko temperaturę.
148913469_2808620826061070_647996335092597886_n.jpg
 
reklama
Do góry