reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To zdecydowanie za wcześnie na objawy ciążowe, ile dpo jesteś? Jakie długie masz cykle?

Regularne 26 dni.
Tydzień po owulacji. Wiem,że to za szybko ale jestem zdziwiona bo nigdy nie mialam takich objawów nawet przed @. Nigdy. Nigdy nie swedzialy ani nie draznily mnie piersi. Żyłki mialam ale teraz mam takie widoczne żyły i naczynka jakby popekane. I nadwrażliwość ze swedzeniem na przemian. O podbrzuszu i jajnikach to ani nie bede opowiadala bo co chwile coś.
 
U mnie w kilku ostatnich cyklach jakieś 2-3 dni po domniemanej przeze mnie owulacji zaczynały mnie boleć piersi, robiły się strasznie nabrzmiałe i tkliwe i tak już się utrzymywało do samej @.
Ja nigdy nawet tak przed @ nie mialam. A dzidzie staralismy się codzienne przez okres dni plodnych. Owulacje oraz dwa dni po.
 
Storczyki są sztuczne z Pracowni Green Deco 😁

Naprawdę wyglądają cudnie! Ja nigdy nie miałam "rąk do kwiatów". Wszystko mi potrafi zwiędnąć, nawet mało wymagające kwiaty 🙄 albo przeleje, albo postawie w miejscu gdzie za dużo słońca. Nie nadaje się do tego, aktualnie mam dwa, które cudem żyją, mam nadzieję, że jak najdłużej 😁 muszę przemyśleć kwestię sztucznych 🤔 idealne rozwiązanie dla mnie 😍😜
 
Regularne 26 dni.
Tydzień po owulacji. Wiem,że to za szybko ale jestem zdziwiona bo nigdy nie mialam takich objawów nawet przed @. Nigdy. Nigdy nie swedzialy ani nie draznily mnie piersi. Żyłki mialam ale teraz mam takie widoczne żyły i naczynka jakby popekane. I nadwrażliwość ze swedzeniem na przemian. O podbrzuszu i jajnikach to ani nie bede opowiadala bo co chwile coś.
Czasem kobiecy cykl potrafi nieźle namieszać w głowie, ja w tym cyklu na przykład mam pierwszy raz w życiu niemiłosiernie swędzące sutki i tylko sutki piersi mnie nie bolą 🤷🏻‍♀️ ale nie zakładam, że to ciąża, bo na objawy zdecydowanie za wcześnie mimo że dziś mam termin @ i nie przyszła 😉 mimo to życzę Ci żeby Twoje przeczucia były trafione i żebyś zobaczyła II kreski na teście ciążowym
 
reklama
Dziewczyny, a miałyście może kiedyś tak, że czułyście takie jakby „ciągniecie”/napięcie w podbrzuszu podczas sikania? Mam tak w tym cyklu, nie pojawia się to codziennie ale raz na jakiś czas 🤔 wizytę u ginekologa mam w dopiero pod koniec marca i się tak zastanawiam czy ją przyspieszyć na jakiś wcześniejszy termin bo coś się dzieje czy to normalne 🤔
 
Do góry