reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Czasem kobiecy cykl potrafi nieźle namieszać w głowie, ja w tym cyklu na przykład mam pierwszy raz w życiu niemiłosiernie swędzące sutki i tylko sutki piersi mnie nie bolą 🤷🏻‍♀️ ale nie zakładam, że to ciąża, bo na objawy zdecydowanie za wcześnie mimo że dziś mam termin @ i nie przyszła 😉 mimo to życzę Ci żeby Twoje przeczucia były trafione i żebyś zobaczyła II kreski na teście ciążowym
Ja mam czasami tak, ze mi sutki swędzą po owulacji ( albo wtedy kiedy ma być ) albo w trakcie @. Jakoś nie zauważyłam u siebie reguły. Organizm nas wkręca 😁
 
Hej dziewczyny,

Przychodzę do Was z pytaniem, bo sama nie wiem co myśleć. Przepraszam że tak wcinam się Wam w konwersację, mam nadzieję, że się nie obrazicie.

Jestem mamą 11miesiecznego chłopca i od dwóch miesięcy staramy się o rodzeństwo. Mam PCOS. Moja cykle po porodzie są dramatycznie długie -2-3 miesiące. Ginekolog przepisała mi clo od 2-6 dnia cyklu.

Dzisiaj byłam na monitoringu. 11 dzień cyklu i jest pęcherzyk ale tylko 14mm. Ginekolog stwierdziła, że raczej nic z tego nie będzie i powinien być już większy. Kazała mi przyjść w poniedziałek.

Czy z Waszego doświadczenia wynika, że rzeczywiście nic z tego nie będzie?😔

Trochę się podłamałam. Janka zrobiliśmy bez żadnych wspomagaczy, zaskoczyło mimo że nikt się tego nie spodziewał. A teraz nawet stymulacja na mnie nie działa?😔😔😔
 
Hej dziewczyny,

Przychodzę do Was z pytaniem, bo sama nie wiem co myśleć. Przepraszam że tak wcinam się Wam w konwersację, mam nadzieję, że się nie obrazicie.

Jestem mamą 11miesiecznego chłopca i od dwóch miesięcy staramy się o rodzeństwo. Mam PCOS. Moja cykle po porodzie są dramatycznie długie -2-3 miesiące. Ginekolog przepisała mi clo od 2-6 dnia cyklu.

Dzisiaj byłam na monitoringu. 11 dzień cyklu i jest pęcherzyk ale tylko 14mm. Ginekolog stwierdziła, że raczej nic z tego nie będzie i powinien być już większy. Kazała mi przyjść w poniedziałek.

Czy z Waszego doświadczenia wynika, że rzeczywiście nic z tego nie będzie?😔

Trochę się podłamałam. Janka zrobiliśmy bez żadnych wspomagaczy, zaskoczyło mimo że nikt się tego nie spodziewał. A teraz nawet stymulacja na mnie nie działa?😔😔😔
Znajomi byli przez wiele miesięcy na wspomaganych cyklach. Nie wychodziło. W końcu lekarz powiedział, że w tym cyklu to nie ma opcji, bo pęcherzyk za mały. Ich za mały pęcherzyk skończył w tym roku 3 lata :D. Nie ma co wyrokować i martwić się na zapas :)).
 
reklama
Do góry