reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To jak byłaś już po test[emoji848][emoji848][emoji848]bo bądź pewna, że My będziemy Tobie marudzić [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]
Jeszcze nie, boję się iść bo pewnie jak nasikam to @ przyjdzie 🤦🏻‍♀️ ale muszę dzisiaj iść bo jutro dopiero otwarte o 8:30 a do pracy muszę jechać wcześniej
 
reklama
Mnie boli raz lewy jajnik,raz prawy,bardzo mocno,jak na okres. W poprzednich cyklach bolał mnie brzuch dopiero gdy okres miałam i to w późniejszych dniach. Ale tak to jest jak się myśli tylko o jednym. Nie dość,że pewnie w ciąży nie jestem to sobie jeszcze okres przyspieszę 🥵
 
Znajomi byli przez wiele miesięcy na wspomaganych cyklach. Nie wychodziło. W końcu lekarz powiedział, że w tym cyklu to nie ma opcji, bo pęcherzyk za mały. Ich za mały pęcherzyk skończył w tym roku 3 lata :D. Nie ma co wyrokować i martwić się na zapas :)).
No tak, wiem że cuda się zdarzają. Janek też był z cyklu, z którego nic miało nie być. Pytań o Wasze doświadczenia, jeśli taki macie, z monitoringu cyklu. Czy rzeczywiście 14mm w 11 dniu nie zapowiada nic dobrego?
 
reklama
Hej dziewczyny,

Przychodzę do Was z pytaniem, bo sama nie wiem co myśleć. Przepraszam że tak wcinam się Wam w konwersację, mam nadzieję, że się nie obrazicie.

Jestem mamą 11miesiecznego chłopca i od dwóch miesięcy staramy się o rodzeństwo. Mam PCOS. Moja cykle po porodzie są dramatycznie długie -2-3 miesiące. Ginekolog przepisała mi clo od 2-6 dnia cyklu.

Dzisiaj byłam na monitoringu. 11 dzień cyklu i jest pęcherzyk ale tylko 14mm. Ginekolog stwierdziła, że raczej nic z tego nie będzie i powinien być już większy. Kazała mi przyjść w poniedziałek.

Czy z Waszego doświadczenia wynika, że rzeczywiście nic z tego nie będzie?😔

Trochę się podłamałam. Janka zrobiliśmy bez żadnych wspomagaczy, zaskoczyło mimo że nikt się tego nie spodziewał. A teraz nawet stymulacja na mnie nie działa?😔😔😔
To zależy jaki masz długi cykl . Ja miałam ostatnio cykl 35 dni i w 21dc miałam 22 mm pęcherzyk 🤷🏼‍♀️
 
Do góry