reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kochana, jedziemy na tym samym wózku. Ja mam też niską ferrytynę i żelazo. Jestem po dwóch poronieniach, ale przyczyną była wysoka homocysteina, na której prawidłowy poziom ma wpływ właśnie żelazo i kwas foliowy. Ja obecnie biorę 2x dziennie żelazo, wit. B6, oraz kwas foiowy 5 mg. Łykam także Mama DHA plus. Żeby podnieść tak skrajnie niski poziom ferrytyny żelazo przepisane przez lekarza musisz łykać przynajmniej 3-4 miesiące. Będzie dobrze, zobaczysz. Tylko zbadaj sobie jeszzce poziom homocysteiny i wyrównaj koniecznie poziomy żelaza. Ściskam mocno.
 
Kochana, jedziemy na tym samym wózku. Ja mam też niską ferrytynę i żelazo. Jestem po dwóch poronieniach, ale przyczyną była wysoka homocysteina, na której prawidłowy poziom ma wpływ właśnie żelazo i kwas foliowy. Ja obecnie biorę 2x dziennie żelazo, wit. B6, oraz kwas foiowy 5 mg. Łykam także Mama DHA plus. Żeby podnieść tak skrajnie niski poziom ferrytyny żelazo przepisane przez lekarza musisz łykać przynajmniej 3-4 miesiące. Będzie dobrze, zobaczysz. Tylko zbadaj sobie jeszzce poziom homocysteiny i wyrównaj koniecznie poziomy żelaza. Ściskam mocno.
Wiesz co biore tardyferon 3 miesiac i chyba moj organizm sie buntuje, bo zaczelam miewac bóle brzucha i to chyba skutek tabletek. Homocysteine o dziwo mam zawsze w normie, w granicach 5. Bierzesz jakies leki, zeby zapobiec kolejnym poronieniom? U mnie nadal nie ma przyczyny niepowodzen :-( odbijam sie od scian.
 
Wiesz co biore tardyferon 3 miesiac i chyba moj organizm sie buntuje, bo zaczelam miewac bóle brzucha i to chyba skutek tabletek. Homocysteine o dziwo mam zawsze w normie, w granicach 5. Bierzesz jakies leki, zeby zapobiec kolejnym poronieniom? U mnie nadal nie ma przyczyny niepowodzen :-( odbijam sie od scian.
Jakie badania po poronieniu masz za sobą? Jest taki wątek ciąża po poronieniu, dziewczyny mają tam bogaty zasób wiedzy. Nie widziałam Cię na tym wątku. Przyczyn może być wiele zła krzepliwość, komórki NK, nieprzyswajalność zwykłych witamin w tym kwasu foliowego. Moje wiedza jest bardzo ogólna, rzucam tylko hasłami, które na wątku się przewijają.
 
@Gryfin Hej kochana,widzę lajkujesz od rana A odpowiedzi brak!:DD
Dzień dobry:)
Jak tam dzisiaj?
Mnie od wczoraj i przez całą noc i obudziłam się też z tym bólem. Bol jak na @, do tego raz prawy raz lewy jajnik. Nie wiem o co chodzi nigdy przed mnie nie bolał. Jak już to w trakcie,A teraz aż mi na mogę momentami promieniuje. Piersi prawie nie bolą 🤷‍♀️ nastrój do dupy :/
 
@Gryfin Hej kochana,widzę lajkujesz od rana A odpowiedzi brak!:DD
Dzień dobry:)
Jak tam dzisiaj?
Mnie od wczoraj i przez całą noc i obudziłam się też z tym bólem. Bol jak na @, do tego raz prawy raz lewy jajnik. Nie wiem o co chodzi nigdy przed mnie nie bolał. Jak już to w trakcie,A teraz aż mi na mogę momentami promieniuje. Piersi prawie nie bolą 🤷‍♀️ nastrój do dupy :/
Hej, wstałam na wpół zaspana i poszłam zrobić test, weszłam do łazienki zrobiłam co miałam zrobić, test wyszedł negatywny a @ nadal brak 🤷🏻‍♀️ miałam już Wam napisać kiedy to spojrzałam w lustro a tu oczy całe czerwone ledwo otwarte 😱 wyglądam jak z jakiegoś horroru nie wiem co się dzieje, zasnęłam z migreną budziłam się w nocy parę razy przez ból ale prawie zawału dostałam jak na siebie spojrzałam, nie będę Wam wrzucać zdjęć jak to wygląda bo jest masakrycznie....staram się teraz załatwić zastępstwo w pracy i będę dzwonić po teleporade 🤦🏻‍♀️to może być zapalenie spojówek? Nigdy nie miałam...
 
Hej, wstałam na wpół zaspana i poszłam zrobić test, weszłam do łazienki zrobiłam co miałam zrobić, test wyszedł negatywny a @ nadal brak 🤷🏻‍♀️ miałam już Wam napisać kiedy to spojrzałam w lustro a tu oczy całe czerwone ledwo otwarte 😱 wyglądam jak z jakiegoś horroru nie wiem co się dzieje, zasnęłam z migreną budziłam się w nocy parę razy przez ból ale prawie zawału dostałam jak na siebie spojrzałam, nie będę Wam wrzucać zdjęć jak to wygląda bo jest masakrycznie....staram się teraz załatwić zastępstwo w pracy i będę dzwonić po teleporade 🤦🏻‍♀️
Kurczę,ciekawe co Cię dopadlo!😱
 
reklama
Hej, wstałam na wpół zaspana i poszłam zrobić test, weszłam do łazienki zrobiłam co miałam zrobić, test wyszedł negatywny a @ nadal brak 🤷🏻‍♀️ miałam już Wam napisać kiedy to spojrzałam w lustro a tu oczy całe czerwone ledwo otwarte 😱 wyglądam jak z jakiegoś horroru nie wiem co się dzieje, zasnęłam z migreną budziłam się w nocy parę razy przez ból ale prawie zawału dostałam jak na siebie spojrzałam, nie będę Wam wrzucać zdjęć jak to wygląda bo jest masakrycznie....staram się teraz załatwić zastępstwo w pracy i będę dzwonić po teleporade 🤦🏻‍♀️to może być zapalenie spojówek? Nigdy nie miałam...

O kurczę, a miał być taki piękny piątek! 😭 Nigdy nie miałam zapalenia spojówek więc niestety nie pomogę 🤷‍♀️ Jak nastrój po negatywie? 😢
 
Do góry