reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Czesc dziewczyny :) Dołączam do grona staraczek. Cieszę się , że natknęłam się na to forum,dajecie ogromne wsparcie dziewczyny [emoji173] My staramy się od września. W tym miesiącu byłam pewna,że się udało,niestety przyszła @ a ja oblalam się łzami [emoji25] Miałam wszystkie możliwe objawy, byłam na monitoringu i miałam owu. W tym miesiącu miesiaczka była strasznie bolesna. Biorę Duphaston od 16-25 dc,mam torbiel na lewym jajniku. Wyniki podobno są dobre, jedynie prolaktyna szaleje,ale ta druga po zażyciu tabletki( chodzi o stres). TSH 3,40 :/ lekarka mówi,że to nic nie szkodzi bo inne badania są w porządku. Estradiol miałam 750,bardzo wysoki prawdopodobnie przez torbiel i progesteron niski. Przyjmuje D3, bo mam też niski oraz kwas foliowy. Najgorszy problem mam ze śluzem,bo nie mam typowego płodnego,może dlatego nam się nie udaje. W tym miesiącu straciłam nadzieję, ale dzięki Wam znów powróciła i zaczynamy działać[emoji173] Dziś 4dc[emoji4]

Witaj :) Jeśli chodzi o śluz to polecam FertilSafe Plus. Niestety jeszcze nie udało mi się zajść w ciążę, więc nie zauważyłam żeby pod tym kątem pomagał ale jest on polecany przy staraniach. U mnie też jest problem z małą ilością śluzu, więc lubrykant jest niezbędny a ten nie jest wrogi dla plemników (jak te popularne w drogeriach).
 
reklama
No właśnie, jeśki chodzi o testy owulacyjne to nie jestem do końca przekonana o ich słuszności, chociaż do tej pory wykrywaly mi owulację bezbłędnie i 14 dni pozniej dostawałam okres. W tym cyklu coś dziwnego: 2 dni po owu nadal dodatnie, w 3dpo lekki spadek ale nieznaczny, przestałam testować. Od 10dpo testuję już 3ci dzień i testy pozytywne cały czas, czy one są jakieś felerne?

Słyszałam, że podobno w ciąży test ciążowy zawsze wychodzi pozytywny, ale nie zawsze pozytywny test oznacza ciążę.

A jaka masz czułość ? 10 czy 25 ? Bo te 10 podobno też długi czas są pozytywne.
 
Cześć wszystkim [emoji2956] Czy któraś z Was łyka Ovarin i wpłynęło to na długość waszego cyklu? Zawsze miałam cykle 28-29 dni. Od zeszlego cyklu biorę Ovarin i miałam 26 dni. Dziś mam 19dc i dużo śluzu o lekkim różowym zabarwieniu.
W zeszły wtorek miałam pęcherzyk 17mm więc jestem jakoś tydzień po owulacji (o ile pęcherzyk pękł) a jeśli nie pękł to już by się z niego zrobiła torbiel.. Więc ten śluz różowawy to chyba za wcześnie na plamienie przed [emoji204] bo do niej jeszcze tydzień. Możliwe, że Ovarin tak by skrócił cykle? [emoji848]
 
Dziewczyny a THS nie jest czasami od 0.270 - 4.200 ? Niedawno robilam i taki przedzial mam zapisany. Moj wynik wynosil 2.100 a lekarka powiedziala,że nie ma się do czego przyczepic.
 
reklama
Taka jest norma laboratoryjna tsh . Ale mówi się że przy staraniach wynik powinien być ok 1-1.5. Tsh lubi gwałtownie wzrastać w ciąży dlatego należy z niższego pułapu startować. Przy takim też poziomie cały organizm najlepiej funkcjonuje.
Dziewczyny a THS nie jest czasami od 0.270 - 4.200 ? Niedawno robilam i taki przedzial mam zapisany. Moj wynik wynosil 2.100 a lekarka powiedziala,że nie ma się do czego przyczepic.
 
Do góry