reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Taka jest norma laboratoryjna tsh . Ale mówi się że przy staraniach wynik powinien być ok 1-1.5. Tsh lubi gwałtownie wzrastać w ciąży dlatego należy z niższego pułapu startować. Przy takim też poziomie cały organizm najlepiej funkcjonuje.
Mnie lekarka powiedziała, że przy staraniach o ciążę przyjmuje się, że wynik powinien być poniżej 2.5. Poniżej 2 to już w ogóle nie ma się do czego przyczepić.
 
reklama
Dziewczyny a THS nie jest czasami od 0.270 - 4.200 ? Niedawno robilam i taki przedzial mam zapisany. Moj wynik wynosil 2.100 a lekarka powiedziala,że nie ma się do czego przyczepic.
Mi parę lat temu wynik TSH wyszedł 2,8 i lekarka od razu powiedziała, że gdybym chciała starać się o dziecko to wynik trzeba zbić. Jeśli nie planuję ciąży to może być jeśli nie miałam żadnych niepokojących objawów
 
Ostatnia edycja:
Tez mam 2.100 i to samo lekarka stwierdziła , ze wszystko w porządku 😍
Ja mam stwierdzone Hashimoto ale nigdy nie miałam wysokiego TSH, rzędu 2,8. Jednak mój endokrynolog powiedział że aktualnie przyjęte jest przy staraniach o ciążę TSH powinno być pomiędzy 1.0 a 1.5. Wynika to z faktu iż lepiej wchodzić w ciążę z lekką nadczynnością nawet niż niedoczynnością bo to.niedoczynnosci w ciąży się boimy. Ja biorę połowę tabletki 25 euthyroxu żeby zbić właśnie do poziomu jak wymieniłam.
 
Mnie też to czeka. Dzisiaj 19dc a ja plamie 3dzień. Pewnie miesiączka się zbliża. Szok że tak szybko[emoji2957]
Mam to samo [emoji33] dziś 20dc wczoraj różowy śluz, dziś lekkie brązowe brudzenie z rana.. A cykle miałam zawsze 28-29 dni. W tym cyklu owulacja była szybciej ale mimo wszystko [emoji204] powinna być za tydzień.
 
reklama
Do góry