reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kazdy czas na dziecko jest dobry jezeli czlowiek jest gotowy. Czy to 20 czy 40 lat. Musi byc TEN moment i wszystko bedzie dobrze.
Mnie mama urodzila pozno bo majac prawie 40 lat i byla najcudowniejsza mama pod sloncem ☺️ Pomimo ze czesto byla brana za moja babcie 🤪. Mamy juz nie ma, ale wychowala mnie dobrze i odpowiednio przygotowala do zycia, miedzy innymi dlatego ze duzo w zyciu przeszla. Byla cudowna mama, bez wzgledu na wiek, ale ja postanowilam miec dzieci duzo szybciej od niej i to tez jest w porzadku 🤷‍♀️☺️
Mam 25 lat, wlasna firme, maz dobra, pewna prace, mamy dom ktorego dorobilismy sie swoja praca, juz bez kredytu i dajemy rade. Wychowujemy swoja czterolatke najlepiej jak mozemy.
Kazdy wiek na bycie rodzicem jest OK. Nie ma co tu sie przescigac co gorsze a co lepsze, liczy sie podejscie, mozliwosci, milosc ... a wiek to tylko cyferki. Badzmy dla siebie przyjazne i wspierajmy sie po prostu ☺️
 
reklama
To ja trochę z innej beczki. Dopiero co pisałam, że jestem jakaś spokojna w tym cyklu, ale już mi się odmieniło [emoji4]
Mam w domu testy o czułości 25, jak myślicie, ile dni po spodziewanej owulacji mogę go zrobić, żeby już coś było widać?
Zaczynam się dziwnie czuć, od kilku dni mam zgagę i wzdęcia, mimo że nie zmieniłam diety i od lat nie miałam takich przypadłości. Do tego od wczoraj męczy mnie dosłownie wszystko, nawet wejście po schodach. Od dnia owulacji ciągle pobolewa mnie brzuch dołem i odcinek lędźwiowy. W żadnym cyklu nie miałam czegod takiego.
Dzisiaj mam 20dc, według testów owu miałam w 12-13dc.
 
To ja trochę z innej beczki. Dopiero co pisałam, że jestem jakaś spokojna w tym cyklu, ale już mi się odmieniło [emoji4]
Mam w domu testy o czułości 25, jak myślicie, ile dni po spodziewanej owulacji mogę go zrobić, żeby już coś było widać?
Zaczynam się dziwnie czuć, od kilku dni mam zgagę i wzdęcia, mimo że nie zmieniłam diety i od lat nie miałam takich przypadłości. Do tego od wczoraj męczy mnie dosłownie wszystko, nawet wejście po schodach. Od dnia owulacji ciągle pobolewa mnie brzuch dołem i odcinek lędźwiowy. W żadnym cyklu nie miałam czegod takiego.
Dzisiaj mam 20dc, według testów owu miałam w 12-13dc.
Myślę że to trochę za wcześnie na test, mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia zarodka..
Ja pewnie jakbym miała test w domu to bym się nie umiała powstrzymać i bym zrobiła 😂😂
Ale Tobie radziłabym poczekac bo może wyjść negatywny nawet jakby ciąża miała być i wtedy od razu zmieni się nastawienie i będzie smutek
 
Myślę że to trochę za wcześnie na test, mogło jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia zarodka..
Ja pewnie jakbym miała test w domu to bym się nie umiała powstrzymać i bym zrobiła [emoji23][emoji23]
Ale Tobie radziłabym poczekac bo może wyjść negatywny nawet jakby ciąża miała być i wtedy od razu zmieni się nastawienie i będzie smutek
No właśnie dlatego wolałabym poczekać do czasu aż będzie chociaż cień szansy, że coś wyjdzie o ile się udało
Mam w domu aż za dużo testów, które kupiłam na allegro razem z testami owu więc mogę szaleć :-D testowa rozpusta [emoji1]
 
No właśnie dlatego wolałabym poczekać do czasu aż będzie chociaż cień szansy, że coś wyjdzie o ile się udało
Mam w domu aż za dużo testów, które kupiłam na allegro razem z testami owu więc mogę szaleć :-D testowa rozpusta [emoji1]
A ja znowu nie mam zadnego😋 bo w poprzednich cyklach jak tak testowałam testowałam i nic nie wychodziło to powiedziałam sobie dość! Koniec! Czekaj na dzień okresu 😁😁 zostało 5 dni ciekawe czy wytrzymam :p
 
To ja trochę z innej beczki. Dopiero co pisałam, że jestem jakaś spokojna w tym cyklu, ale już mi się odmieniło [emoji4]
Mam w domu testy o czułości 25, jak myślicie, ile dni po spodziewanej owulacji mogę go zrobić, żeby już coś było widać?
Zaczynam się dziwnie czuć, od kilku dni mam zgagę i wzdęcia, mimo że nie zmieniłam diety i od lat nie miałam takich przypadłości. Do tego od wczoraj męczy mnie dosłownie wszystko, nawet wejście po schodach. Od dnia owulacji ciągle pobolewa mnie brzuch dołem i odcinek lędźwiowy. W żadnym cyklu nie miałam czegod takiego.
Dzisiaj mam 20dc, według testów owu miałam w 12-13dc.

A kiedy masz termin @?
 
No właśnie dlatego wolałabym poczekać do czasu aż będzie chociaż cień szansy, że coś wyjdzie o ile się udało
Mam w domu aż za dużo testów, które kupiłam na allegro razem z testami owu więc mogę szaleć :-D testowa rozpusta [emoji1]
To tak chociaż do 12 dnia po owulacji poczekaj :). Wtedy już będzie cień szansy, że test będzie pozytywny. Jak nie, to powtórzysz w kolejnych dniach :).
 
reklama
To ja bym poczekała do 4. Tym bardziej przy teście o czułości 25, żeby nie było niedomówień ;) Aczkolwiek rozumiem że będzie strasznie ciężko bo sama się zawsze niecierpliwię 😅
 
Do góry