reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witaj, u mnie podobną sytuacją, córka w tym roku skończy 3 lata, też się udało w pierwszym cyklu a teraz udało się w 6 cyklu, ale poroniłam, dzisiaj zaczęłam 1dc po poronieniu i będziemy działać od nowa, życzę powodzenia
O jejku, duzo milosci wysylam. Sciskam mocno.
 
reklama
Hej, ja dziś zrobiłam betę żeby potwierdzić na 100% ciążę i wieści są takie: 11387, 4+5 dziś. İ z jednej strony strasznie się cieszę a z drugiej martwię - bo wynik bardzo wysoki. USG dopiero 8 marca.
ale to Twoja pierwsza beta? czy druga? Skoro wysoki, to moze ciaza starsza?
 
Hej dziewczyny!
Dzisiaj powinnam mieć @, i po sobie czuje ze dostanę.. Ale niedawno mialam straszna dziwną sytuacje. Złapał mnie taki sam ból co 2 tygodnie temu w czasie owulacji taki "ból owulacyjny".... i jestem ciekawa o co kaman...
 
Dziewczyny a jak tak z innej beczki, co sądzicie o zmianie pracy w trakcie starań? Bo ja mam pracę, która mnie męczy i już dawno chciałam ja zmienić ale trzyma mnie tylko to, że mam umowę na czas nieokreślony i w razie gdyby się Nam udało to miałabym stabilna sytuację. Byłam dzisiaj na rozmowie i nie wiem. Mam wrażenie, że jakbym zmieniła ta pracę i była na okresie próbnym to zaraz bym w ciążę zaszla i bym się zastanawiała po co tak sobie namieszam :pp A teraz jak do tej pory Nam się nie udaje.
Oj, to zależy jak stabilna byłaby nowa praca. Ale rozumiem, że ciężka decyzja. Ja się w zeszłym roku zastanawiałam czy przyjąć awans, bo przecież zaraz zajdę w ciążę i tak głupio brać na siebie obowiązki, które będę komuś oddawać. Bardzo się cieszę, że przyjaciółka wtedy powiedziała mi, że ja chyba żartuje jeśli mam takie wątpliwości. Generalnie niedługo minie rok na nowym stanowisku a w ciąży nadal nie jestem :p.
 
Dziewczyny, tak czytam te wasze wyniki bety i aż zaczęłam się martwić :/ u mnie w 5+2 było 270 (dwa dni wcześniej 126) niby przyrost ok ale wartość mała :/ wizytę mam 5 marca, myślicie, że przyspieszyć?
 
Witaj, u mnie podobną sytuacją, córka w tym roku skończy 3 lata, też się udało w pierwszym cyklu a teraz udało się w 6 cyklu, ale poroniłam, dzisiaj zaczęłam 1dc po poronieniu i będziemy działać od nowa, życzę powodzenia
Czyli jedziemy dokładnie na tym samym wózku ;) trzymam kciuki!
 
Dziewczyny, tak czytam te wasze wyniki bety i aż zaczęłam się martwić :/ u mnie w 5+2 było 270 (dwa dni wcześniej 126) niby przyrost ok ale wartość mała :/ wizytę mam 5 marca, myślicie, że przyspieszyć?
Liczy się przyrost:) bez zmartwień. Ja urodziłam zdrowego i silnego synka (4,2kg) z betą startową 92 w 5 tygodniu ;)
 
Oj, to zależy jak stabilna byłaby nowa praca. Ale rozumiem, że ciężka decyzja. Ja się w zeszłym roku zastanawiałam czy przyjąć awans, bo przecież zaraz zajdę w ciążę i tak głupio brać na siebie obowiązki, które będę komuś oddawać. Bardzo się cieszę, że przyjaciółka wtedy powiedziała mi, że ja chyba żartuje jeśli mam takie wątpliwości. Generalnie niedługo minie rok na nowym stanowisku a w ciąży nadal nie jestem :p.
No właśnie chyba średnio stabilna bo najpierw umowa zlecenie na dwa tygodnie a potem umowa na czas określony na pół roku ale praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16,weekendy wolne a teraz pracuje w systemie 12h,dzien wolny, 12h dzień wolny o nie raz w weekend.
 
Dziewczyny a jak tak z innej beczki, co sądzicie o zmianie pracy w trakcie starań? Bo ja mam pracę, która mnie męczy i już dawno chciałam ja zmienić ale trzyma mnie tylko to, że mam umowę na czas nieokreślony i w razie gdyby się Nam udało to miałabym stabilna sytuację. Byłam dzisiaj na rozmowie i nie wiem. Mam wrażenie, że jakbym zmieniła ta pracę i była na okresie próbnym to zaraz bym w ciążę zaszla i bym się zastanawiała po co tak sobie namieszam :pp A teraz jak do tej pory Nam się nie udaje.
Ja mam taki sam problem od prawie roku chce zmienić pracę ale stwierdziłam że jak zajdę w ciążę to pójdę na l4 i potem już nie wróce do tej pracy tylko jak narazie ciąży brak:(
Nie wiem czy szukać pracy czy nie, z jednej strony bardzo mnie męczy ta praca dużo stresu w niej co na pewno też się odbija na staraniach ale z drugiej nie wiem co robić bo jeśli zajdę w ciążę a będę na wypowiedzeniu to trochę słabo, w ciąży też różnie można się czuć... Więc mam bardzo duże rozterki w tym temacie :(
 
reklama
No właśnie chyba średnio stabilna bo najpierw umowa zlecenie na dwa tygodnie a potem umowa na czas określony na pół roku ale praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16,weekendy wolne a teraz pracuje w systemie 12h,dzien wolny, 12h dzień wolny o nie raz w weekend.
A zarobkowo? Bo w sumie ja też byłam w takiej sytuacji niedawno. Takie same warunki więc nie ryzykuje.
 
Do góry