reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Pytanie do dziewczyn, które poroniły samoistnie.
Czy dlugo utrzymywały wam się brazowe plamienia ? Czy miałyście dalej nabrzmiale obolale piersi?
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które poroniły samoistnie.
Czy dlugo utrzymywały wam się brazowe plamienia ? Czy miałyście dalej nabrzmiale obolale piersi?
U mnie najpierw były plamienia i potem zywa krew, nie miałam długo plamień, tak max od pierwszego plamienia 10 dni to trwało a pierwsze pojawienie się krwi oznaczałam jako jakby kolejny cykl. Przed pojawieniem się plamień skończyły się mi objawy typu cycki itp...
 
U mnie najpierw były plamienia i potem zywa krew, nie miałam długo plamień, tak max od pierwszego plamienia 10 dni to trwało a pierwsze pojawienie się krwi oznaczałam jako jakby kolejny cykl. Przed pojawieniem się plamień skończyły się mi objawy typu cycki itp...

Ja wlasnie odrazu dostalam krwotoku, mija 1,5 tygodnia dalej plamie lekko na brązowo. A cycki bola gorzej jak w trakcie ciąży.
 
Pytanie do dziewczyn, które poroniły samoistnie.
Czy dlugo utrzymywały wam się brazowe plamienia ? Czy miałyście dalej nabrzmiale obolale piersi?
Krwawienia miałam dokładnie tydzień, brązowe plamienia tak max 3 dni jeszcze. Piersi były nabrzmiałe i obolałe tak mniej więcej przez tydzień jeszcze od poronienia.
 
Ja wlasnie odrazu dostalam krwotoku, mija 1,5 tygodnia dalej plamie lekko na brązowo. A cycki bola gorzej jak w trakcie ciąży.
U mnie przy ostatnim poronieniu spadła mi beta i czekałam 3 dni na rozkręcenie się poronienia. Po 3 dniach plamic delikatnie zaczełam, plamiłam tak 3 dni potem krwawiłam przez 6.
 
U mnie przy ostatnim poronieniu spadła mi beta i czekałam 3 dni na rozkręcenie się poronienia. Po 3 dniach plamic delikatnie zaczełam, plamiłam tak 3 dni potem krwawiłam przez 6.

Ja krwawiłam 1,5 dnia. Wieczorem dostalam mocnego krwotoku, wyladowalam na izbie, cala noc krwawilam rano skrzep poszedl i koniec. Od tamtej pory plamienie raz jest raz nie. Ale piersi nie odpuszczają
 
reklama
Dzięki dziewczyny za podzielenie sie doświadczeniem, przeżyciem. 😉 jutro dowiem sie co tam w głębi piszczy 😅 i kiedy mogłabym ju, liczyć na owu i owocne starania. Ktoras testuje na święta?
 
Do góry