reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam plamienia od około 4-5dni przed @, czyli 7,8 dni po owu... :(. Mam jeszcze 7 tabletek w domu, które zostały mi po ostatniej ciąży i się zastanawiam czy ich nie brać po owu tylko nie wiem ile dni po zacząć? Moja gin będę miała dopiero 9.04 a 2gi monitoring 8.04 tylko ten gość mnie nie zna i bez badań mi nie da dupka, a ta moja na bank mi zapisze jak jej wyniki pokaże.
 
reklama
Cześć :) czy ktoś z Was lub Waszych znajomych bym stymulowany lekiem LETROZOL? Macie jakieś zdanie wyrobione na temat tego leku? Od zaczęcia suplementacji długo zanim cel został osiągnięty? :) zaczynam z tym lekiem od nowego cyklu. I chciałabym poznać opinię osób biorących to, a najchętniej to tym którym to pomogło :D
 
Ja mam plamienia od około 4-5dni przed @, czyli 7,8 dni po owu... :(. Mam jeszcze 7 tabletek w domu, które zostały mi po ostatniej ciąży i się zastanawiam czy ich nie brać po owu tylko nie wiem ile dni po zacząć? Moja gin będę miała dopiero 9.04 a 2gi monitoring 8.04 tylko ten gość mnie nie zna i bez badań mi nie da dupka, a ta moja na bank mi zapisze jak jej wyniki pokaże.

Nie brałabym bez rozmowy z którymkolwiek z ginekologów [emoji6]
 
W moim rozumowaniu to huz powoli brak konsekwencji.
Jak w oczekiwaniu na okres widziałam u siebie wiele "dziwnych" objawow to było zle, teraz pierwszy cykl na duphastonie zero jakichkolwiek objawow, tez nie dobrze.
Osiwieje zanim się doczekam 😉😉
Do testowania tydzien.
 
Hejo, pozwólcie że dołączę. Mówię sobie, że w 2021 musi się udać! A przynajmniej staram się mieć taką nadzieję, bo starania już trwają, a na razie bez rezultatów.

Cześć :) czy ktoś z Was lub Waszych znajomych bym stymulowany lekiem LETROZOL? Macie jakieś zdanie wyrobione na temat tego leku? Od zaczęcia suplementacji długo zanim cel został osiągnięty? :) zaczynam z tym lekiem od nowego cyklu. I chciałabym poznać opinię osób biorących to, a najchętniej to tym którym to pomogło :D
W tym cyklu miałam stymulację letrozolem. Już przy końcówce, tak więc zobaczymy jak rezultaty. Choć jakoś się nie nastawiam. Brałam w 3-7 dc. Monitoring w 12 dc wykazał już owulację, a dodatkowo na drugim jajniku pęcherzyk 22mm. Mnie letroz stymulował równo, czułam jajniki non stop.
 
Cześć :) czy ktoś z Was lub Waszych znajomych bym stymulowany lekiem LETROZOL? Macie jakieś zdanie wyrobione na temat tego leku? Od zaczęcia suplementacji długo zanim cel został osiągnięty? :) zaczynam z tym lekiem od nowego cyklu. I chciałabym poznać opinię osób biorących to, a najchętniej to tym którym to pomogło :D
Hej, mam 27 lat pcos i IO Od 10.19r byłam kilka miesięcy stymulowana Clostilbegytem. Od 05.20r. Lamettą 2x1(letrozol) rosły po 2 pęcherzyki, owu w 10-11dc. Bez owocne. Później przez 3 miesiące dadatkowo zastrzyki Fostimon... Nadal po 2 pęcherzyki... W 3 cyklu na lamettcie i fostimonie były 3 pęcherzyki ale nic nie wyszło. Razem z gin stwierdziłyśmy, że owu w 10dc przy cyklach 28dniowych to zdecydowanie za szybko (może komórka jajowa była nie do końca wyksztalcona a już pękała), jajniki nie w pełni prawidłowo odpowiadały na stymulacje i stwierdziliśmy, że będę brała anty przez 2 miesiące. 12.03 zaczęłam na nowo stymulacje Lamettą 2-5dc 2x1t, 6-9dc 2x2t. I owu w 14dc z 3 pęcherzyków.
Obecnie czekam na test jestem 7dpo. W niedzielę miałam takie uczucie, że się udało i że bliźniaki. Od wtorku bolą mnie plecy, dzisiaj poczułam jakby u kłócie w brzuchu i później cały czas czułam taki lekki "dyskomfort" w podbrzuszu. Cały czas mam w głowie, że się udało i że będą bliźnięta [emoji751] [emoji3590][emoji120]
 
Na moje owu może być i pojutrze, zobaczymy przy ilu pęknie [emoji16][emoji110] bo chyba może i przy 20

Ja właśnie rozkminiam czy to możliwe, żeby tak wcześnie pękł. W poniedziałek miałam 18,5 mm. Dziś już skok temperatury o 0,19. Więc czy to możliwe, że owu była po dwóch dniach ? 🤷[/QUOTE]
 
Ja właśnie rozkminiam czy to możliwe, żeby tak wcześnie pękł. W poniedziałek miałam 18,5 mm. Dziś już skok temperatury o 0,19. Więc czy to możliwe, że owu była po dwóch dniach ? [emoji1745]
[/QUOTE]

Zakładając średnia prędkość wzrostu 2 mm na dzień to w ciągu dwóch dni 18,5+4=22,5. Idealny by pęknąć.
 
reklama
Do góry