reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No to ja się poddaje, w takim razie nie rozumiem co to znaczy „pęcherzyk na pęknięciu” [emoji6] skoro 4 dni pękał to ewidentnie nie byl „na peknieciu”.
a ból opisywany jako owulacyjny często pojawia się już po pęknięciu, wylaniu się płynu i krwi i podrażnieniu.
Możliwe... Nie mialam monitoringu Po. Wiec dokladnie nie moge powiedziec kiedy byla owu. Wiem ze 23.03 progesteron byl 11.7 wiec 26.03 zaczelam brac progesteron jak kazala lekarka.
Test z dzis.... Moim zdaniem negatyw, maz mówi ze cos jest...
 

Załączniki

  • IMG_20210403_092409.jpg
    IMG_20210403_092409.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 120
  • IMG_20210403_092407.jpg
    IMG_20210403_092407.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 125
reklama
Hej! Nie odzywałam się parę dni zbytnio bo ten covid trochę nas pomęczył. Dzisiaj 14dpo, 28dc od wczoraj bolą piersi ale i brzuch jak na okres więc czekam właśnie na okres. Jeśli do 6 kwietnia nie dostanę okresu to zrobię test. Po wykresie zbytnio nie zobaczę czy będzie okres czy się udało bo przez gorączki mam zachwiany. 🤷‍♀️
 
Dziewczyny, może i głupie pytanie ale jeszcze nigdy podczas owu nie bolały mnie piersi. Dziś normalnie nie mogę wytrzymać. Miałyście tak kiedyś?
Nigdy w czasie owulacji tylko tak najwcześniej dwa dni po zaczynały i nabierało to na sile do czasu pojawienia się okresu, takie miałam pmsy...
 
Nigdy w czasie owulacji tylko tak najwcześniej dwa dni po zaczynały i nabierało to na sile do czasu pojawienia się okresu, takie miałam pmsy...
Raczej nie w czasie samego owu tylko po. Tak mam :).
Kurcze to nie wiem co się dziś ze mną dzieje... Temperatura jeszcze nie skoczyła ale wszystkie znaki wskazują, że dziś powinna być owulacja. Tylko ta bolesność piersi dziś nie do zniesienia.
 
Bardzo krótka. Nie pamietam już, czy bierzesz coś na jej wydłużenie? Jakaś luteinę czy coś? Możesz mieć problem z zagniezdzeniem jeśli jest aż tak krótka.
niepokalanek i ovarin , a co do innych to pierw czekamy na wyniki badań i dopiero w następnym cyklu bd lekarz wprowadzać co kolwiek. No jeśli owulacja wystąpiła wczoraj lub dziś to mam jeszcze równo 10 dni do @ w porównaniu z tym że w zeszłym miesiącu miałam 4/5 dni przed sama @ owulacje jak byłam sprawdzać czy na pewno pękło jajeczko dostałam @ na fotelu u ginekologa także nie polecam takiego doświadczenia nikomu
 
reklama
Do góry