reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie koniecznie inaczej będzie w ciąży to wyglądać. Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Ja z pierwszych objawów jakie miałam to było kłucie jajników, wzdęty brzuch i zawroty przy wstawaniu. A inne dziewczyny np nie mają objawów.

Jeszcze nic straconego. Poczekaj do dnia miesiączki i najlepiej zrób beta hcg i będziesz miała 100% pewności. Trzymam kciuki 🤞
Dokładnie nie martw się. Ja w pierwszej ciąży pierwszy mój objaw jeszcze przed zrobieniem testu to był kłujący ból w piersiach i obolałe piersi i wzdęty brzuch. Takze trzymam kciuki. :)
 
reklama
Nie koniecznie inaczej będzie w ciąży to wyglądać. Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej. Ja z pierwszych objawów jakie miałam to było kłucie jajników, wzdęty brzuch i zawroty przy wstawaniu. A inne dziewczyny np nie mają objawów.

Jeszcze nic straconego. Poczekaj do dnia miesiączki i najlepiej zrób beta hcg i będziesz miała 100% pewności. Trzymam kciuki 🤞
Nakręcasz dziewczyne zbednie wedlug mnie
 
Tak było u Ciebie. A inne dziewczyny opisują swoje odczucia [emoji6] mnie czasem kłują jajniki, wzdety brzuch to u mnie norma a jak za szybko wstanę to tez mam zawroty głowy (ciśnienie). Niestety ciąża to nie jest [emoji2368] u koleżanki jest po prostu jeszcze za wcześnie na objawy ciążowe i tyle [emoji2368]
Ja mialam inne objawy w ciąży niz dotychas z @.
 
Życzę Ci, aby to był cud, ale te objawy to ciężko za ciążowe uznać. Ja tez ostatnio senna jestem, non stop, zwalam to raczej na zmiany pogody [emoji6] podwyższona temperatura tez jest normalnym fizjologicznym objawem po owulacji.
Ja bylam mega senna przed @. A kiedy zaszlam moja sennosc Inaczej wygladala.
 
Ja bylam mega senna przed @. A kiedy zaszlam moja sennosc Inaczej wygladala.

Ja jestem ostatnio wyjątkowo senna, ale tak jak pisałam, zwalam to na pogodę, jeden dzień 16 stopni, drugi już 5, waha się mocno. I okres, bo mam 2dc [emoji23] dość ciężkie są pierwsze dni, wiec sam w sobie ból pewnie mnie fizycznie meczy. No i sezon alergiczno-chorobowy, ja coprawda zdrowa, ale alergie się zaczynaja i czasem się zastanawiam czy jestem śpiąca czy po prostu tak mnie z alergii oczy bolą i szczypią.

Ale ja tam na tych wczesnych etapach po owulacji wole sobie racjonalizować pewne rzeczy, to mój wybór, moje podejście, dzięki temu jest mi łatwiej znosić porażki i nie wpaść w pułapki fiksowania się. Oczywiście każdy wybiera swoją drogę [emoji6] niemniej jeśli ktoś zapyta czy 8dpo wzdęcia mogą być oznaka ciąży i akurat będę mogła się wypowiedzieć to nigdy nie odpisze: tak, napewno, oby, bo podwyższony poziom proga po owulacji bardzo często daje takie właśnie objawy jak wzdęcia czy ból piersi i to zawsze będzie pierwszym co przyjdzie mi na myśl [emoji13] tak już działają nasze organizmy [emoji2368]
 
Ja jestem ostatnio wyjątkowo senna, ale tak jak pisałam, zwalam to na pogodę, jeden dzień 16 stopni, drugi już 5, waha się mocno. I okres, bo mam 2dc [emoji23] dość ciężkie są pierwsze dni, wiec sam w sobie ból pewnie mnie fizycznie meczy. No i sezon alergiczno-chorobowy, ja coprawda zdrowa, ale alergie się zaczynaja i czasem się zastanawiam czy jestem śpiąca czy po prostu tak mnie z alergii oczy bolą i szczypią.

Ale ja tam na tych wczesnych etapach po owulacji wole sobie racjonalizować pewne rzeczy, to mój wybór, moje podejście, dzięki temu jest mi łatwiej znosić porażki i nie wpaść w pułapki fiksowania się. Oczywiście każdy wybiera swoją drogę [emoji6] niemniej jeśli ktoś zapyta czy 8dpo wzdęcia mogą być oznaka ciąży i akurat będę mogła się wypowiedzieć to nigdy nie odpisze: tak, napewno, oby, bo podwyższony poziom proga po owulacji bardzo często daje takie właśnie objawy jak wzdęcia czy ból piersi i to zawsze będzie pierwszym co przyjdzie mi na myśl [emoji13] tak już działają nasze organizmy [emoji2368]
Zgadzam sie z toba. Kiedys odbieralam cos takiego jako skreślanie moich szans, ale sorry ten udany cykl serio wyglądał totalnie Inaczeh niz wszystkie, a mimo to nie nakrecalam się choc roznica byla i dalo się wyczuc ze sukces wisi w powietrzu. Ale po co nakrecac sie? Lepiej chlodno podejsc i miec mila niespodziankę. 😉
 
reklama
Zgadzam sie z toba. Kiedys odbieralam cos takiego jako skreślanie moich szans, ale sorry ten udany cykl serio wyglądał totalnie Inaczeh niz wszystkie, a mimo to nie nakrecalam się choc roznica byla i dalo się wyczuc ze sukces wisi w powietrzu. Ale po co nakrecac sie? Lepiej chlodno podejsc i miec mila niespodziankę. [emoji6]

Zawsze mówię, ze jak ciąża jest to jest, te kilka dni nie zrobią jej różnicy, a przynajmniej śpię spokojnie [emoji13]
 
Do góry