reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, właśnie słyszałam o tych typowych objawach, moja szwagierka też choruje na endometriozę i wiem że to nie jest koniec świata ale też stąd wiem właśnie jak się objawia i poza szeregiem objawów jakieś takie przeczucie po prostu mam , jakkolwiek to by nie brzmiało, że w moim przypadku również tak może być 😰
Też mam endometrioze I właśnie ciągle mam zaparcia i gazy, w czasie ciąży przed poronieniem. Może to powoduje poronienia.
 
reklama
Tak mam skurcze i krwawie, skrzepy też już poszły. Biorę nospe. Kupuje w Polsce. Luteinę brałam w Polsce, w Niemczech nie chcą mi dać. Immunologie miałam badaną u dr. Suchanek. Teraz leczę się u hematologa, tutaj szukałam immunologa ale niestety nie znalazłam. Jak dobry lekarz to proszę o namiary.
Mi też było ciężko znaleźć immunologa, na całe Niemcy jest 3 konkretnych od niepłodności...

Napisalsm obszerny priv. Pisz do mnie jak co - pomogę!
 
A mi tylko robią badanie ogólne i gadają ze partner ma iść badać plemniki. Właśnie ma iść niedługo choć nie wiem czy to jest powód raczej nie skoro zachodzę w ciążę. Poza tym to już kolejny partner. A problem mam od 13 lat.
Kurczę to słabo, u nas zrobili nasienie i wyszło dobrze ale ja nigdy w ciąży nie byłam, w Waszym przypadku to chyba trochę bez sensu żeby nadali partnera skoro normalnie zachodzisz w ciąże 😕
 
U mnie dziś 9dc, test owu jak poniżej. Rozumiem, że negatywny i robić dalej? Apka wpisuje mi Lh 4.33 HIGH ale nie wygląda mi to na high 🤔 wiem, ze
F44894F2-2503-466E-A8C6-885293AF9899.jpeg
apka to tylko algorytm dlatego pytam Was :)
 
reklama
U mnie dziś 9dc, test owu jak poniżej. Rozumiem, że negatywny i robić dalej? Apka wpisuje mi Lh 4.33 HIGH ale nie wygląda mi to na high 🤔 wiem, ze Zobacz załącznik 1258780apka to tylko algorytm dlatego pytam Was :)
rob dalej apka czasem myli kreski i bierze ten cień co wystaje jako ta testowa wiec rob dalej jeszcze negatywny jest 🙂
 
Do góry