reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A i chciałam dodać, że po owulacji mialam całe spektrum objawów ciążowych;) każdy nowy objaw, ktory wypatrzyłam u siebie był potwierdzeniem ciąży przez wujka Googla ;) ale mi sie teraz chce z tego śmiać:)
O matko, to jest najgorsze, miałam tak w październiku, listopadzie i grudniu 2020 a nawet się nie staraliśmy wtedy (wystarczyło tylko to, ze się nie zabezpieczaliśmy a ja już sobie ubzdurałam), caly czas dochodziły mi nowe objawy, aż się bałam, ze mam urojoną ciążę, tego boje się najbardziej a ja niestety mam skłonności psychosomatyczne... Teraz już wyluzowałam, ale i tak znowu czuje to ciągniecie i meczy mnie to... Czy będzie tak za każdym razem... Masakra jakaś... za 8 dni termin @, za 9 dni testuje, koniec, ie mogę wcześniej bo znowu wydam miliony na te głupie testy...
 
No ja już wiem że muszę zmienić. Choć ka bardzo lubię to jak ginekolog może nie zauważyć owulacji a na plamienia przed @ i cienkie Endo (jej zdaniem 15mm... A dzień wcześniej na monitoringu 6mm) dac tabletki antykoncepcyjne 🤦‍♀️. Ehh aż mi się szukać nie chce ale pewnie będę musiała się porozglądać lada dzień.
ja dziś na wizycie spędziłam 1.5h trafiłam na lekarza który mnie zna z 4 lat wcześniej. Gadania super i ogólnie szok problem może być po stronie pcos i teraz lekki strach w czerwcu będę już wiedzieć co jest grane tak mam rozłożone badania
 
a możesz mi powiedzieć bo googlam i googlam ale co strona to trochę co innego piszą, jaka powinna być szyjka po owu a na prace dni przed okresem?
To zależy, jak zachodzi się w ciszę to zostaje dosyć wysoko, jest zamknięta i twardawa, a jak okres ma przyjść to powoli schodzi w dół i coraz bardziej się otwiera i robi się miękka.
 
dziewczyny, właśnie otrzymałam wyniki progesteronu
wyszedł
19,43 ng/ml

jednak w zakresie referencyjnym jest 1,2-15,9 ng/ml. czy za duży progesteron może być czy nie?
ja tu się martwiłam, że mam za mały (bo poroniłam grudzien/styczeń) i myślałam, że to przez niski progesteron. a tu jest za wysoki. jak zwykle jak nie urok to s.. 😸 😸😸😸😸 ale nie martwię się na zapas.
ale jakoś nie wiem czemu, ale ten cykl na yolo od początku (seksy codziennie zamiast książkowo co 2-3dni) i jakoś się tym nie przejmuję ani nie ciągnie mnie do testowania czy szukania jakiś objawów czegokolwiek :D
Hej, ja też w tym cyklu mam podwyższony 21,2 (z soboty) z taką samą normą do 15,9. Nie wiem co to oznacza 🥴 Niby podwyższony a wtedy ponoć bolą piersi a u mnie zero, nic. Z kolei w ciąży którą straciłam miałam dość niski poziom jak na początek ciąży, ok 12 i później 15 koło 6tc,a piersi mnie bolały już od owulacji, więc nic nie rozumiem...Teraz przynajmniej cerę mam ładną :D
 
Kochane mam pytanko jak wygląda staranie o bobaska mając PCOS ??? Dziś lekarz zasugerował by sprawdzić pod tym kontem. Bo endo się wyprostowalo ale nie podoba mu się że ilość i wielkość jajeczek wciąż w niezależnie którym dniu cyklu są cały czas takie same
 
reklama
To zależy, jak zachodzi się w ciszę to zostaje dosyć wysoko, jest zamknięta i twardawa, a jak okres ma przyjść to powoli schodzi w dół i coraz bardziej się otwiera i robi się miękka.
No to moja jest zamknięta ale ciężko powiedzieć czy wysoko czy nisko... przy owu była na maksa otwarta ale nie jakoś bardzo skrócona, teraz jest to samo położenie ale zamknięta, trochę jakby spuchnięta. Ale może mi się wydaje
 
Do góry