reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, ja też w tym cyklu mam podwyższony 21,2 (z soboty) z taką samą normą do 15,9. Nie wiem co to oznacza [emoji3061] Niby podwyższony a wtedy ponoć bolą piersi a u mnie zero, nic. Z kolei w ciąży którą straciłam miałam dość niski poziom jak na początek ciąży, ok 12 i później 15 koło 6tc,a piersi mnie bolały już od owulacji, więc nic nie rozumiem...Teraz przynajmniej cerę mam ładną :D
Ja wczoraj robiłam w 8dpo albo 9dpo i miałam 16,05 czyli na granicy normy więc git a nigdy w życiu mnie cycki nie bolały przed okresem [emoji2370][emoji81]
 
reklama
No to moja jest zamknięta ale ciężko powiedzieć czy wysoko czy nisko... przy owu była na maksa otwarta ale nie jakoś bardzo skrócona, teraz jest to samo położenie ale zamknięta, trochę jakby spuchnięta. Ale może mi się wydaje
Powiem Ci ze porównując się z koleżanką objawami z szyjki każda z nas ma trochę inaczej, jedynie właśnie w dzień miesiączki i na owulacje jest identycznie, a tak może różnie reagować na konkretne dni cyklu no i trzeba pilnować tej samej godziny pomiaru i pozycji.
 
Powiem Ci ze porównując się z koleżanką objawami z szyjki każda z nas ma trochę inaczej, jedynie właśnie w dzień miesiączki i na owulacje jest identycznie, a tak może różnie reagować na konkretne dni cyklu no i trzeba pilnować tej samej godziny pomiaru i pozycji.
No pozycja zawsze ta sama, ale co do pory to różnie, będę zwracać na to uwagę :) Dzięki!
 
Uff to nie jestem sama. Bo u mnie wszystkie w koło zawsze cycki bolą
emoji81.png
i kiedyś coś czytałam, że przy wysokim progesteronie bolą
emoji2370.png
No właśnie też tak czytałam, ale u mnie się coś nie sprawdza :p
 
Ja mam brać do @ 🤷‍♀️. 2 tabletki dziennie.
Ja ostatnio dostałam od razu na drugi dzień po odstawieniu luteiny. Ciekawa jestem jak będzie w tym cyklu. Wczoraj wieczorem wzięłam ostatni raz myślałam że dziś dostanę ale nie. :frown: mam nadzieję że jutro przyjdzie bo chce już na owulację czekać :zawstydzona/y: no ale wg.ulotki miesiączka może przyjść do 7dni po odstawieniu...
 
Trzymaj się mocno u mnie też cykl stracony ale czekam już z niecierpliwością na okres (dziś odstawiłam luteinę) i nie mogę doczekac się dwóch tłustych kresek na teście owulacyjnym :blink: Trzymajmy kciuki że tym razem się uda! Ja już wariuje pomału powinnam trochę odpuścić. Idę do sklepu widzę dziecięce ubranka, na Facebooku zdjęcia dzieci znajomych, po nocy śni mi się że jestem w ciąży albo że rodzę i do tego mam stresa że w owulację mój partner będzie miał delegacje znowu (tfu tfu).:zawstydzona/y: Muszę zluzować bo to nie sprzyja ogółowi. Ale tak jak pisze trzymajmy kciuki :-) :).
Tylko jak tu odpuścić kiedy to pragnienie bycia mama jest tak silne, ze nie da się o niczym innym marzyć 🤔 wiec trzeba walczyć 💪🏻 I się nie poddać! Bo musi nam się udać! Jak długo już się staracie ? Ja liczę na majowa owu o ile zniknie torbielka :/ a że jestem z tych pechowych to pewnie coś wyskoczy innego 🤦🏼‍♀️ Wiec te bociany sprawiły mi dziś prawdziwą radość 🥰
 
reklama
Do góry