reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dziś testuje? 😁
U mnie 22 dc, czuje się jako tako :p wczoraj było lepiej... Ale głowa do góry, dpi w troki i jakoś pójdzie, ja testuje za 8-9 dni dopiero :) jestem 7 dpo

oczywiscie najmilszego dnia wszystkim i tym które będą się niedługo testowac upragnionych dwóch kreseczek!!!!
 
Ja 17dc i mam nadzieje ze pęcherzyk pękł wczoraj ☺️ a jeśli JescZe nie to i tak działać będziemy. najlepsze w tym wszystkim jest to, ze już bym odpuściła bo sądziłam i flo tez tak sądziło, ze już PO ale po wczorajszym monitoringu czuje się jakbym złapała ją za rogi 😂 teraz tylko czekać z 14 dni i beta jak nic 😀 z perspektywy czasu wiem, ze czas leci baaardzo szybko ale to „14 dni” brzmi jak wieczność. Rozumiecie mnie nie? 🤯😆 ale się nastawiłam na wygrany cykl i mam nadzieje, ze to o czym myślimy - przyciągamy 🥰

Dobrego dnia dziewczyny!!!
 
Ja 17dc i mam nadzieje ze pęcherzyk pękł wczoraj ☺️ a jeśli JescZe nie to i tak działać będziemy. najlepsze w tym wszystkim jest to, ze już bym odpuściła bo sądziłam i flo tez tak sądziło, ze już PO ale po wczorajszym monitoringu czuje się jakbym złapała ją za rogi 😂 teraz tylko czekać z 14 dni i beta jak nic 😀 z perspektywy czasu wiem, ze czas leci baaardzo szybko ale to „14 dni” brzmi jak wieczność. Rozumiecie mnie nie? 🤯😆 ale się nastawiłam na wygrany cykl i mam nadzieje, ze to o czym myślimy - przyciągamy 🥰

Dobrego dnia dziewczyny!!!
Dla mnie 8 dni teraz to wieczność, co dopiero dwa tygodnie 🙈🙈 trzymam mocno kciuki! Oby samych dwóch kreseczek dla nas wszystkich! 😀
 
Ja 17dc i mam nadzieje ze pęcherzyk pękł wczoraj [emoji3526] a jeśli JescZe nie to i tak działać będziemy. najlepsze w tym wszystkim jest to, ze już bym odpuściła bo sądziłam i flo tez tak sądziło, ze już PO ale po wczorajszym monitoringu czuje się jakbym złapała ją za rogi [emoji23] teraz tylko czekać z 14 dni i beta jak nic [emoji3] z perspektywy czasu wiem, ze czas leci baaardzo szybko ale to „14 dni” brzmi jak wieczność. Rozumiecie mnie nie? [emoji2962][emoji38] ale się nastawiłam na wygrany cykl i mam nadzieje, ze to o czym myślimy - przyciągamy [emoji3059]

Dobrego dnia dziewczyny!!!
Zazdroszczę takiego podejścia i trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli
 
Moje myślenie jest coraz bardziej pozytywne odkad prześledziłam starania od lipca w aplikacji (wszystko zanotowane), WIĘKSZOŚĆ miesięcy nie trafialiśmy bo albo nocki albo zmęczenie albo nie zwracałam uwagi na swój organizm... badania, które już zrobiłam - nic złego (prócz hashimoto) co mogłoby świadczyć o jakichś przeciwwskazaniach) wiec myśle, ze to zwykły pech i bardzo wielkie nastawienie ze będzie złe, i starania nieraz 1 w tygodniu lub 1 na 10 dni JAK MIELIŚMY W NIĄ TRAFIĆ? przecież ona zawsze może się przesunąć w każda ze stron... tym co wpadają nie wiem jakim cudem się udaje akurat wtedy 😀 to dopiero jak wygrana w totolotka! Wczoraj tylko napomknęłam lubemu co pani doktor kazała (działać co 2 dni) i wiecie jak się ucieszył? Jakby ktoś mu wcześniej zabraniał 🤣
 
Moje myślenie jest coraz bardziej pozytywne odkad prześledziłam starania od lipca w aplikacji (wszystko zanotowane), WIĘKSZOŚĆ miesięcy nie trafialiśmy bo albo nocki albo zmęczenie albo nie zwracałam uwagi na swój organizm... badania, które już zrobiłam - nic złego (prócz hashimoto) co mogłoby świadczyć o jakichś przeciwwskazaniach) wiec myśle, ze to zwykły pech i bardzo wielkie nastawienie ze będzie złe, i starania nieraz 1 w tygodniu lub 1 na 10 dni JAK MIELIŚMY W NIĄ TRAFIĆ? przecież ona zawsze może się przesunąć w każda ze stron... tym co wpadają nie wiem jakim cudem się udaje akurat wtedy 😀 to dopiero jak wygrana w totolotka! Wczoraj tylko napomknęłam lubemu co pani doktor kazała (działać co 2 dni) i wiecie jak się ucieszył? Jakby ktoś mu wcześniej zabraniał 🤣
To nie musiał być pech, po prostu mogło Wam nie wychodzić, z tego co się orientuję to u zdrowej pary w każdy cyklu szansa na powodzenie wynosi nie więcej niż 30% to trochę przykre 😔 My staramy się 9 miesięcy i wg moim obserwacji i testów owu co miesiąc występowała, leki biorę, niesienie męża super, seksu dużo przez cały cykl a nadal ciąży brak 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Moje myślenie jest coraz bardziej pozytywne odkad prześledziłam starania od lipca w aplikacji (wszystko zanotowane), WIĘKSZOŚĆ miesięcy nie trafialiśmy bo albo nocki albo zmęczenie albo nie zwracałam uwagi na swój organizm... badania, które już zrobiłam - nic złego (prócz hashimoto) co mogłoby świadczyć o jakichś przeciwwskazaniach) wiec myśle, ze to zwykły pech i bardzo wielkie nastawienie ze będzie złe, i starania nieraz 1 w tygodniu lub 1 na 10 dni JAK MIELIŚMY W NIĄ TRAFIĆ? przecież ona zawsze może się przesunąć w każda ze stron... tym co wpadają nie wiem jakim cudem się udaje akurat wtedy 😀 to dopiero jak wygrana w totolotka! Wczoraj tylko napomknęłam lubemu co pani doktor kazała (działać co 2 dni) i wiecie jak się ucieszył? Jakby ktoś mu wcześniej zabraniał 🤣
Wiesz co, z tymi wpadkami jest tak, ze mogą też miesiacami nie uważać i w końcu zaskoczy, ale one o tym totalnie nie myślą, tak było z naszą córeczką, już razem mieszkaliśmy i snuliśmy plany na przyszłość, ale w ciągu dwóch nieostrożnych lat zdarzyła nam się niespodzianka (nie lubię mówić wpadka, jak tylko zobaczyłam bijące serduszko to się zakochałam, T tak samo :) ) my się bardzo skupiamy teraz na tym, ze chcemy to dzidzi, co miesiąc testy i rozczarowanie bo @ i uczucie wielkiej niesprawiedliwości, ze jedne mają wpadki a my się staramy nic, jakby o e tak to obserwowały to miały by pewnie podobne myśli :) tak wiec głowa do góry, w końcu nam się uda 💪
 
Do góry