reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Co do wcześniejszej dyskusji to tez mnie to za każdym razem „denerwuje” ale wtedy przypominam sobie siebie na samym początku i wiem ze wtedy każdy nieudany cykl był gorszy niż teraz :) za wszystkie nas trzymam kciuki i życzę cierpliwości i wyrozumiałości :) każda z nas przeżywa to trochę inaczej ale większość z nas jest w podobnej sytuacji ;)
 
Cześć, przepraszam z góry was, że napisze tak prosto z mostu. Może ktoraś dziewczyna uzywa Miovelii lub Miovelii nac? Ja kupiłam dwa opakowania na zapas, bo gin mi zapisał przy cechac plicystycznych, ale nie zdążyłam nawet wziąć jej do końca pierwszego opakowania i zaszłam w ciaze. Także teraz stoją u mnie te opakowania i kilka jeszcze saszetek i tabletek z poprzednich... Czy może ktoras chciałąby je ode mnie odkupic taniej? Wszystko opakowane, nawet nie otwierane, ale moge otworzyc i wyslac zdjęcia itp. :) Wiem, że to ustrojstwo nie jest za tanie, u mnie sie kurzy na polce (nie bede mowic, ze to zle, bo ciesze się z dzidziory w brzuchu :) ), ale już nie mieszcze się w ciuchy powoli wiec chetnie bym sobie cos kupiła ;).

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim życze! :)
 
Czesc dziewczyny. @ spoznia sie trzy dni.. bol brzucha jest taki jakby za chwile miala przyjsc jednak dalej cisza. @ raczej zaewsze mmialam na czas.. czy moge zrobic test czy jeszcze poczekac ?
 
Czesc dziewczyny. @ spoznia sie trzy dni.. bol brzucha jest taki jakby za chwile miala przyjsc jednak dalej cisza. @ raczej zaewsze mmialam na czas.. czy moge zrobic test czy jeszcze poczekac ?
Jeśli @ się spóźnia to myśle ze możesz zrobić test :) ja raz zrobiłam w dniu @ i wyszedł negatywny, tydzień później dalej bez @ i pozytywny test wiec to różnie może być :) ja miałam takie same objawy na początku jak na @
 
Jeśli @ się spóźnia to myśle ze możesz zrobić test :) ja raz zrobiłam w dniu @ i wyszedł negatywny, tydzień później dalej bez @ i pozytywny test wiec to różnie może być :) ja miałam takie same objawy na początku jak na @
Nie chcialam robic sobie nadzieji,brzuch boli .. ale chyba nie wytrzymam zeby sie nie upewnic. ;)
 
Mój mężczyzna bardzo chce bejbika, ale od logistyki jestem ja... Umawianie wizyt, ogarnianie suplementacji, czytanie na ten temat itp. On się temu poddaje i jak trzba stake na wysokosci zadania kiedy wypadają dni płodne, nawet mimo np. zmęczenia :)
 
Mój mężczyzna bardzo chce bejbika, ale od logistyki jestem ja... Umawianie wizyt, ogarnianie suplementacji, czytanie na ten temat itp. On się temu poddaje i jak trzba stake na wysokosci zadania kiedy wypadają dni płodne, nawet mimo np. zmęczenia :)
U mnie dokładnie tak samo :) tylko pyta kiedy ma być znowu gotowy 😂 No i pilnuje czy do terminu @ nie robię przypadkiem testów. Wspiera mnie jak może ale ma luźne podejście do tego, już nie chce za dużo o tym mówić bo stwierdził ze wtedy ma stresa.
 
Szczerze dziękuję za Wasze wszystkie odpowiedzi 😊 pozwolę sobie uściślić kilka kwestii: nie miałam zamiaru nikogo bagatelizować albo umniejszać jego bólu i przykro że niektóre z Was mogły tak to odebrać 😥
Pierwsza część mojego posta była skierowana do dziewczyn z dłuższym stażem, czy po prostu to jest normalne że tak czuję i czy są tutaj osoby które czują podobnie. Nic więcej.

W drugiej części chciałam dodać trochę otuchy dziewczynom na początku starań, sama też kiedyś byłam w tym miejscu i wiem że takie załamki łatwo prowadzą do depresji z której wyjść jest potem bardzo ciężko, a gdyby nie daj Boże miało się okazać że trwa to na prawdę znacznie dłużej niż zakładałyśmy i wchodzi diagnostyka, kliniki itp to depresja i brak radości z czegokolwiek tylko się pogłębiają 😓

Niemniej dziękuję wszystkim za kulturalną dyskusję w temacie 😘
Ja to rozumiem..8lat starań...
 
reklama
Do góry