reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny ja właśnie śmigam na monitoring 27 kwietnia miałam pęcherzyk 24mm ciekawe czy już pękł ból z lewej strony gdzie pęcherzyk dominujący okropny czuje takie ciągniecie od 2 dni, liczę na to że już jest po pęknięciu 😊 gin mówiła że owulacja powinna być 27 lub 28 zobaczymy co się z tego urodzi 😊
 
Cześć dziewczyny ja właśnie śmigam na monitoring 27 kwietnia miałam pęcherzyk 24mm ciekawe czy już pękł ból z lewej strony gdzie pęcherzyk dominujący okropny czuje takie ciągniecie od 2 dni, liczę na to że już jest po pęknięciu 😊 gin mówiła że owulacja powinna być 27 lub 28 zobaczymy co się z tego urodzi 😊
Trzymam kciuki za powodzenie ❤️❤️❤️
 
Odebrałam moją betę ale nadal nic nie wiem :D 26 DC i wynik 3,48...zawsze w tym laboratorium kiedy nie byłam w ciąży miałam wynik <0,2 to był oczywisty negatywny a tu u nich w normach jest dziwny przedział 1,2-417 430 mlU/ml jako 1-10 tydzień...i jak to interpretować. Jest poniżej 5 to chyba negatywne...
 
Przykro mi :(
Z połowie kwietnia byłam w podobnej sytuacji.
We wtorek ginekolog mnie zbadał, że wszystko się oczyściło samoistnie, więc możemy nadal się starać.

Zapisz się może do gine, żeby Cię przebadał, czy Ty również już się oczyściłaś i możecie kontynuować starania.
Mi również przykro z Twojego powodu.Miejmy nadzieję,se uda nam się szybko zobaczyć kolejne kreseczki
 
No była fałszywa wlasnie a dziś (6dni po tej fałszywej becie-<zdjęcie) już we wtorek wyszła blada na facelle, wczoraj powtórzyłam 10mlU pink i dziś super czuły a dziś to kreski z godziny 15. Wiec dziewczyny, nie myślcie sobie, ze ja tak tylko gadam... ale dla każdej z nas jest czas, ja jeszcze nie wiem co mnie czeka wiec trzymajcie kciuki a ja będę tu zaglądać bo bardzo lubię tu być 😘
 

Załączniki

  • IMG_6884.jpg
    IMG_6884.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 103
Jeju nawet nie wiecie jak bym chciała żeby się udało tym razem. Mam nadzieję że leki coś pomogły. Jak myślicie skoro 13dc test owu wyszedł pozytywny to od 15dc muszę zacząć przyjmować progesteron? Gin.kazała od 16dc ale to ginekolog starej daty i przyjmuje że owu. wypada punk w 14 dzień. Tak sobie myślę że skoro wypadła dzień wcześniej to dzień wcześniej muszę zacząć brać Luteinę. Bardzo się boję że wezmę ją za późno...

Moja gin mówiła zawsze od 3dpo. I na Twoim miejscu nie brałabym szybciej niż te 3-4 dni po pozytywnym teście owu. Czyli jak pozytyw był w 13dc to bym brała od 16-17dc.
 
reklama
Do góry