reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie 😊 ile dni po owulacji skacze u Was temperatura na wyższe poziomy? Mierze dopiero od 3 cykli i u mnie gdzieś 3 dpo ale czytałam, że zwykle 1dpo powinna być na wyższym poziomie 😬
 
Hej dziewczyny, mam pytanie [emoji4] ile dni po owulacji skacze u Was temperatura na wyższe poziomy? Mierze dopiero od 3 cykli i u mnie gdzieś 3 dpo ale czytałam, że zwykle 1dpo powinna być na wyższym poziomie [emoji51]

Z tego co czytałam skok moze być te 3 dni po owu, ale faktycznie zwykle skok jest od razu po. Pytanie skąd pewność, ze jesteś wówczas 3dpo?
 
Dziewczyny zinterpretujecie?[emoji846]Zobacz załącznik 1267032
Wypowiem się tylko na temat prolaktyny bo coś tam wiem :D miałam identyczne normy laboratoryjne, mój wynik prolaktyny mieścił się w normie, bo 30,5. Twój wykracza poza normę. Mimo to dostałam dostinex, biorę pół tabletki tygodniowo. Ginka mówi że aby zajść trzeba trochę zbic, na pewno też dostaniesz :) ale to nie tragedia taki wynik także luz.
No i nie bada się progesteronu na początku cyklu, bo to bez sensu :)
 
Z tego co czytałam skok moze być te 3 dni po owu, ale faktycznie zwykle skok jest od razu po. Pytanie skąd pewność, ze jesteś wówczas 3dpo?
W poprzednich cyklach nie miałam 100% pewności 😬 tylko peak LH i ból owulacyjny, no i ta temp 3 dni po bólu z 36.1 na 36.7-36.9. Ponoć to gwarantuje owulacje wg Google 🤣 W tym cyklu miałam monitoring w 13 dc i był pęcherzyk 15 mm, gin powiedział że do 3 dni powinien pęknąć. W piątek mam kolejny termin na USG żeby zobaczyć czy pękł + badanie proga 😁 z tym że to nie będzie 7 dpo tylko ok 5... Ale on ma swój system badań więc się narazie nie spieram bo chyba wie co robi 🤪
 
W poprzednich cyklach nie miałam 100% pewności [emoji51] tylko peak LH i ból owulacyjny, no i ta temp 3 dni po bólu z 36.1 na 36.7-36.9. Ponoć to gwarantuje owulacje wg Google [emoji1787] W tym cyklu miałam monitoring w 13 dc i był pęcherzyk 15 mm, gin powiedział że do 3 dni powinien pęknąć. W piątek mam kolejny termin na USG żeby zobaczyć czy pękł + badanie proga [emoji16] z tym że to nie będzie 7 dpo tylko ok 5... Ale on ma swój system badań więc się narazie nie spieram bo chyba wie co robi [emoji2957]

Pęcherzyk 15 mm może pęknąć między 2-5 dni jak dla mnie, zależy jakie ma tempo wzrostu i przy jakiej średnicy pęknie, ale to pewnie Twój gin wie lepiej jak to u Ciebie wyglada [emoji3526]

Ból możesz mieć jeszcze przed owu, po peaku może ona wystąpić 2 dni, wiec na trzeci byłabyś dopiero 1dpo, wiec wszystko by grało. Obserwuj dalej, monitoruj, może masz ciut później owu niż się wydaje [emoji3526] a może skacze Ci faktycznie te 3dpo dopiero. Niemniej skoki masz imponujące [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny zerknijcie na moje wyniki badań, są one z 7dc. Niestety nie mogłam zrobić ich wcześniej. Czy wszystko jest ok? Wydaje mi się że FSH jest zbyt duże a estradiol za niski.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210504-184225.png
    Screenshot_20210504-184225.png
    55,5 KB · Wyświetleń: 74
Do góry