reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej niby coś na tym teście wyszło ale ja tego nie biorę jako ciążę bo nie chce się zawieść 😔 idę jutro na betę, to był mój ostatni cykl naturalny mówiła że jak nie zajdę to stymulacja, jedynie co to duphaston aktualnie biorę i euthyrox. Trzymaj kciuki ale wyczytałam w necie że jak wychodzi druga blada kreska to ciąża na 99% więc się jutro okaże 😀 nie ma czego zazdrościć bo nie wiadomo czy coś jest 🙉 po za tym wierzę w to że ty też będziesz w ciąży!! ❤️ Jak tylko będę mieć jutro wyniki z bety to dam znać, pewnie będą popołudniu 😀
Oczywiście że trzymam za Ciebie kciuki i to mocno mocno mocno! :*:*:*:* daj znać koniecznie. Jeśli jest blada kreska to na pewno to ciąża <3 po ciuchu gratuluję :) ile dpo jesteś?
 
Dziewczyny, odnośnie tego badania progesteronu to sprawdzam wlasnie ofertę SLA i oni mają badanie "progesteron" I "17-oh-progesteron" 😒 co powinnam zbadać? 🧐🙈
 
Rosna za wolno, powinny szybciej 😔
Zmieniłabym lekarza, jak nie do końca mu ufasz. :( Sama swojego mam zamiar zmienić po półtora roku, jak nie lepiej. choć wydaje się dobrym specjalista, to odbiła mu trochę sodówka do głowy chyba, mam wrażenie ze przestał ogarniać. Teraz zrobiłam przerwę całkiem od leczenia i dajemy pare miesięcy naturze, a potem szukam nowego lekarza. Tylko jak znaleźć godnego zaufania. Do naprawdę dobrych nie ma terminów - ale tak totalnie ze nie przyjmują nowych pacjentów...:(
 
Rosna za wolno, powinny szybciej [emoji17]
Czyli? Możesz to rozwinąć? Ile rosną średnio na dobę? W którym dc dotychczas miałaś owu i przy jakiej wielkości pęcherzyka?

Dziewczyny, odnośnie tego badania progesteronu to sprawdzam wlasnie ofertę SLA i oni mają badanie "progesteron" I "17-oh-progesteron" [emoji19] co powinnam zbadać? [emoji3166][emoji85]
To zależy co chcesz zbadać, ale zakładam ze zwykły progesteron [emoji6]
 
Zmieniłabym lekarza, jak nie do końca mu ufasz. :( Sama swojego mam zamiar zmienić po półtora roku, jak nie lepiej. choć wydaje się dobrym specjalista, to odbiła mu trochę sodówka do głowy chyba, mam wrażenie ze przestał ogarniać. Teraz zrobiłam przerwę całkiem od leczenia i dajemy pare miesięcy naturze, a potem szukam nowego lekarza. Tylko jak znaleźć godnego zaufania. Do naprawdę dobrych nie ma terminów - ale tak totalnie ze nie przyjmują nowych pacjentów...:(
Wlasnie sie z mezem nad zamian zastanawiamy. Moj niby super, 5/5 opinia, specjalista leczenia niepłodności ale czuje sie olana troche 😏ile ludzi tyle opinii chyba. Moze nam tez taka przerwa jest potrzebna 😄
Poczekam do konca tego cyklu, zobaczymy co sie wydarzy. Ale nad zmiana myslimy ;)
Trzymam za Was kciuki i zycze duzo zdrowka ❤️
 
reklama
Czyli? Możesz to rozwinąć? Ile rosną średnio na dobę? W którym dc dotychczas miałaś owu i przy jakiej wielkości pęcherzyka?


To zależy co chcesz zbadać, ale zakładam ze zwykły progesteron [emoji6]
A zebym ja to wiedziala😔 ten lekarz nic nie mowi🤦🏻‍♀️ Z niego cos wyciagnac to masakra. Owulacje , ostatnio mialam w 14dc, zwykle mam okolo 16dc. Nie wiem jaka wielkość pęcherzyka i jaki przyrost 😏😔
ostatnio jak bylam z wynikiem HSG to mowi ze wszystko pieknie, wiec ja juz wkurzona mowie do niego ze jednak nie wszystko bo cos jest nie tak skoro nie udaje sie nam zajsc w ciaze. To powiedzial Ze jedyny problem u mnie to ta prolaktyna ktora osłabia te moje pecherzyki - cos takiego. Mowi malo składnie, rzuca jakies terminy medyczne ktorych nie rozumiem , gada cos pod nosem a jak o cos dopytuje to odpowiada jakby chcial a nie mogl 🤦🏻‍♀️
 
Do góry