reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja brałam różne suplementy...zaszłam w ciążę w trakcie drugiego opakowania pregna start. Niestety poroniłam w czwartek 😞 w 8 tygodniu, ciąża zatrzymała się w rozwoju na 6 tygodniu (ok. 5t3d)...we wtorek idę do szpitala na immunoglobuliny i sprawdzenie, czy wszystko poszło... Teraz nie wiem kiedy znów się starać ☹️ czuję się jak przy normalnym okresie i pęcherzyk z okolicznymi tkankami poszedł sam, USG pokaże, czy ładnie się oczyściło. Boję się, że będzie mi kazał czekać a ja mam takie poczucie, że mój organizm za chwilę będzie gotowy...skończę "okres", urośnie endometrium i owulacja... Wiadomo, że nie muszę mieć owulacji i różnie to wygląda u wielu kobiet ale nie tak bardzo chciałabym już coś wiedzieć 😞 20 miesięcy starań, poronienie... Ja nie mam już dużo miejsca w plecaku doświadczeń, trzeba będzie "kupić" nowy 🤦😭
 
Byłam na hcg w dniu spodziewanej miesiaczki, wiem wcześnie ale tyle już się staramy, wyszło 2,3 czy to może być początek rozwoju ciąży ?
Zalezy kiedy mialas owulacje, beta wychodzi w krwi okolo 14dni po zagnieżdżeniu wiec ciezko tu cokolwiek powiedziec . Najepiej powtórz bede za 2-3 dni zobacz jaki jest przyrost :)
 
reklama
Dostałam wyniki wymazów i się przeraziłam bo zobaczyłam że mam liczne bakterie lactobacillus, nie wiedziałam że to bardzo dobrze, że one tam powinny być 😂 To już kawy mi dziś nie potrzeba na pobudzenie 🙊
Mialam Dokladnie to samo przy pierwszych wynikach 🤣 to co mnie niepokoiło okazywało sie ze jest dobre 🙈🤣 milego dnia ❤️
 
Do góry