reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Test 14 dpo potwierdzona monitoringiem i w dniu spodziewanej @ o wartości 10 negatywny dziewczyny :( czekam na tą cholere w takim razie. Pierwsza stymulacja, także się nie załamuje.
Przykro mi bardzo :(
Ja tez jestem podczas 1 stymulacji aktualnie. Dzis mam wizyte zobaczymy co ginek powie. Czym bylas stymulowana? Jakie leki ?
trzymaj sie i glowa do gory ✊🏼😘
 
Przykro mi bardzo :(
Ja tez jestem podczas 1 stymulacji aktualnie. Dzis mam wizyte zobaczymy co ginek powie. Czym bylas stymulowana? Jakie leki ?
trzymaj sie i glowa do gory ✊🏼😘
Letrozol. Połowa sukcesu już jest bo bynajmniej udało się wywołać tą owu :) więc niedługo zacznę drugi miesiąc stymulacji, niech moc będzie ze mną :) a Ty czym jesteś stymulowana? :)
 
Test 14 dpo potwierdzona monitoringiem i w dniu spodziewanej @ o wartości 10 negatywny dziewczyny :( czekam na tą cholere w takim razie. Pierwsza stymulacja, także się nie załamuje.
Ja tez jestem w czasie pierwszej stymulacji, ale u mnie chyba pęcherzyk nie pękł nawet po zastrzyku, jakieś mam takie przeczucie, więc nic z tego nie będzie, w pon jadę do lekarza... Aktualnie od piątku biorę Duphaston, zaczynam się czuć źle 🤕🤕
W pierwszych cyklach stymulowanych rzadko kiedy się udaje, ale mam dużą nadzieję, że w drugim Ci się uda i przyjdziesz do Nas z radosna nowinką!!! 😊😙
 
Witam się z wami dziewczyny w niedzielę 😊 mam pytanko odnośnie waszych @. Jak u was one wyglądają?
Ja miałam przed poronieniem około 28maks30 dniowe. Po poronieniu mam 27dniowe mniej więcej i np srednio dwa dni przed widzę przy podcieraniu się np delikatny ledwo widoczny zafarb na kremowo nastepnego dnia mam leciutkie plamienia tez na papierze i dopiero 3 dnia sie pojawia cała na czerwono 😹małpa. Owulację mam mniej wiecej 14/15dc i zastanawiam się czy tak to ma wyglądać czy nie i czy moje cykle nie są za krótkie aby doszło np do zagnieżdżenia.
Szczerze to wydaje mi się że zawsze miałam takie plamienia przed @ ale kiedyś na to totalnie nie zwracałam uwagi i nie pamiętam czasów przed staraniami( jakby to było inne życie 😹)
Progesteron miałam badany w tamtym cyklu 7dpo i wyszedl coś ponad 19. Hormony 3dc też badane i też wszystko w miarę w normie. Pakiet tarczycowy również. I tak zaczęłam się zastanawiać jak to u innych dziewczyn wygląda, bo nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam.
 
Witam się z wami dziewczyny w niedzielę 😊 mam pytanko odnośnie waszych @. Jak u was one wyglądają?
Ja miałam przed poronieniem około 28maks30 dniowe. Po poronieniu mam 27dniowe mniej więcej i np srednio dwa dni przed widzę przy podcieraniu się np delikatny ledwo widoczny zafarb na kremowo nastepnego dnia mam leciutkie plamienia tez na papierze i dopiero 3 dnia sie pojawia cała na czerwono 😹małpa. Owulację mam mniej wiecej 14/15dc i zastanawiam się czy tak to ma wyglądać czy nie i czy moje cykle nie są za krótkie aby doszło np do zagnieżdżenia.
Szczerze to wydaje mi się że zawsze miałam takie plamienia przed @ ale kiedyś na to totalnie nie zwracałam uwagi i nie pamiętam czasów przed staraniami( jakby to było inne życie 😹)
Progesteron miałam badany w tamtym cyklu 7dpo i wyszedl coś ponad 19. Hormony 3dc też badane i też wszystko w miarę w normie. Pakiet tarczycowy również. I tak zaczęłam się zastanawiać jak to u innych dziewczyn wygląda, bo nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam.
Moim zdaniem najważniejsze, że są regularne. 27 dni to normalny cykl, tylko się cieszyć, że szybciej jest kolejna szansa na zapłodnienie:) Co do plamień na początku, to mam je od zawsze i pierwsze dziecko urodziłam bez problemu. U każdej @ inaczej się rozkręca.
 
Pod narkoza?😳😳 ja mialam robiona bez narkozy bez zadnych lekow przeciwbólowych itd. 5min badania i po wszystkim , delikatny bol przez kolka sekund. Dziwi mnie jak ktos mówi ze ma pod narkoza to badanie 😳
To zależy pewnie od budowy i progu bólu. U mnie bol był tak silny przy zakładaniu balonika ze prawie zemdlalam i o włos a by trzeba było przerwać badanie. A bylam na ketonalu. Takze to bardzo indywidualne sprawa (gdybym miała wybór i musiałabym powtarzać badanie to 3sekund bym siw nie zastanawiała i wybrała narkozę 😅) Ale jeśli się ma dość wysoki próg bólu a w szczególności przeciwskazania do narkozy to jasne ze lepiej bez narkozy 😊
 
reklama
Do góry