reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam takie pytanie. Zdarzyło Wam się, żebyście w którymś z cykli miały okres zupełnie inny niż zawsze? Zawsze raczej miałam taki dość skąpy, z lekkimi skrzepami. Dziś 2 dc a leje się ze mnie jak z wodospadu, nie nadążam z podpaskami… Do tego mam pełno skrzepów i takich większych, jakby galaretowatych kawałków 😯 Zastanawiam się czy to normalne 🙄 W czwartek mam wizytę u swojego ginekologa to wspomnę mu o tym, ale do czwartku jeszcze tyyyyle czasu a mnie martwi to że może coś złego się dzieje 😞 Endometrium w 19 dc miałam 11,3 mm więc raczej to nie kwestia tego że urosło jakieś mega grubaśne 😶
 
reklama
Czy miala ktoras z was sprawdzana droznosc jajowodow i moze mi cos powiedziec jak to wyglada? Jestem kompletnie zielona i chciałabym na tej kolejnej wizycie juz nie dac sie zbyc i poprosic o jakies konkretne rozwiązania diagnostyczne.
Drożność jajowodów to był pierwszy krok jaki był podjęty przez lekarza. Badanie krótkie, bezbolesne. Wstrzykują kontrast przez prędzej założony cewnik.
 
Cześć Dziewczyny.
wczoraj 22 dc (monitoring) endo 8,5, pęcherzyk 17,9, w środę kolejne.
Zobaczymy czy coś z tego będzie ale sam fakt, że coś urosło cieszy (mam pcos)
Piszę to Wam, bo ponad pół roku bralam dupaston bez monitoringu od 16 dc i obecny lekarz mi wczoraj powiedział, że działało to na mnie jak antykoncepcja - blokowało owu. Także najważniejsze to trafić w dobre ręce.

pozdrawiam Was!
 
Każda miesiączka może być inna i to zupełnie NORMALNE [emoji2272]
Mam takie pytanie. Zdarzyło Wam się, żebyście w którymś z cykli miały okres zupełnie inny niż zawsze? Zawsze raczej miałam taki dość skąpy, z lekkimi skrzepami. Dziś 2 dc a leje się ze mnie jak z wodospadu, nie nadążam z podpaskami… Do tego mam pełno skrzepów i takich większych, jakby galaretowatych kawałków [emoji54] Zastanawiam się czy to normalne [emoji849] W czwartek mam wizytę u swojego ginekologa to wspomnę mu o tym, ale do czwartku jeszcze tyyyyle czasu a mnie martwi to że może coś złego się dzieje [emoji20] Endometrium w 19 dc miałam 11,3 mm więc raczej to nie kwestia tego że urosło jakieś mega grubaśne [emoji55]
 
W 11 dniu cyklu? Mowisz o tescie owulacyjnym?
No wlasnie najgorsze jest to nakrecanie sie.
Nie sadzilam ze kilka nieudanych cykli i podejrzenie endometriozy tak mnie dobija. Ja nie wiem czu wam tez ale mnie to serce tak wali jak mam pierwszy raz zerknac na robiony test jakbym przynajmniej w kosmos leciala.
Ja mam tak samo...wydaje mi się, że odkąd zaczęliśmy się starać moje życie trwa od okresu do okresu a to co się dzieje pomiędzy to takie hmm zjawiska uboczne.
 
No dokladnie. Ale jak ty masz jeszcze 4 dni to moze jednak jest jakas nadzieja? Ja mam termin @ na jutro/pojutrze wiec juz powinno cos pokazac.
U mnie okres powinien być za 4-6 dni, zwykle nie jest bardzo regularny ale nie wierze w to żeby się udało. Czuje się typowo jak na @ :/

poroniłam w marcu i jakoś tak miałam nadzieje ze szybko się uda znowu zajść a teraz tylko kolejne rozczarowanie :/ eeeeh kobiety nie maja łatwo
 
Dziewczyny jak myślicie. Owulacja potwierdzona monitoringiem w 15 dc. Od 22 dc bóle podbrzusza. Czasem z prawej strony z której byka owulacja. Trzy dni mocniejszego bólu. A teraz do tej pory tylko czasami. Do @ jeszcze kilka dni
 
reklama
Do góry