reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A czemu jednego dnia robiłaś LH i progesteron? LH bada się na samym początku cyklu, przed owu, a proga po owu. Nie wiem w którym dniu cyklu jesteś, więc nie wiem jak wyniki oceniać.
Tak zlecił mi ginekolog. Jeśli dostanę @ mam jeszcze zrobić w 3-5 dc Fsh PRL i Tsh. Ale nie pamiętam któro z tych badań było obojętne na dzień cyklu.
 
reklama
Tak zlecił mi ginekolog. Jeśli dostanę @ mam jeszcze zrobić w 3-5 dc Fsh PRL i Tsh. Ale nie pamiętam któro z tych badań było obojętne na dzień cyklu.
A w którym dniu cyklu byłaś? Albo lekarz coś pomieszał albo Ty... LH, FSH i Prolaktyne bada się między 3 a 5 dniem cyklu. Tsh obojętnie. Progesteron ok 7 dni po owulacji.
 
A w którym dniu cyklu byłaś? Albo lekarz coś pomieszał albo Ty... LH, FSH i Prolaktyne bada się między 3 a 5 dniem cyklu. Tsh obojętnie. Progesteron ok 7 dni po owulacji.
Myślę, że skoro tak zlecił jej ginekolog to chyba wie co robi i co chce sprawdzić, badanie między 3 a 5 dniem cyklu nie jest jedynym poprawnym sposobem
 
Myślę, że skoro tak zlecił jej ginekolog to chyba wie co robi i co chce sprawdzić, badanie między 3 a 5 dniem cyklu nie jest jedynym poprawnym sposobem
A jaki sens jest badać fsh na początku cyklu a lh już nie? Dlatego pytam w którym dniu cyklu wykonane było badanie bo na razie nic nie wiemy.
 
A jaki sens jest badać fsh na początku cyklu a lh już nie? Dlatego pytam w którym dniu cyklu wykonane było badanie bo na razie nic nie wiemy.
Nie jestem ginekologiem więc nie wiem, może być wiele możliwości, jedną z nich również jest to, że ginekolog mógł się pomylić albo zlecił to badanie specjalnie w tym dniu cyklu żeby coś sprawdzić i np. potwierdzić jakaś swoją teorie na temat zdrowia pacjentki 🤷🏻‍♀️ ale tego to już dowie się @Mariola95 na wizycie kontrolnej
 
Screenshot_20210521_230153.jpg

@jotte robione w 27dc*
 
reklama
Do góry