reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A to podobno powinno się brać 5-7 dni. Mi urolog przy tych nawracających problemach zapisał jakąś furagine na receptę i brałam 3 miesiące. Ale u mnie to po skierowaniu na USG brzucha wyszło, że mam powiększoną jedną nerkę i coś tam jest w środku podwójne więc może u mnie to też problem takiej budowy.
Przytulam mocno, siostro! 🙈 Ja zwijam się z bólu i płacze i czekam aż furagina zacznie działać 😑 tylko ja też źle robię bo powinnam przejść kurację furagina a ja wezmę tabletkę lub drugą wieczorem i przechodzi więc nie biorę dalej...🙈
 
reklama
A to podobno powinno się brać 5-7 dni. Mi urolog przy tych nawracających problemach zapisał jakąś furagine na receptę i brałam 3 miesiące. Ale u mnie to po skierowaniu na USG brzucha wyszło, że mam powiększoną jedną nerkę i coś tam jest w środku podwójne więc może u mnie to też problem takiej budowy.
Pójdziemy do lekarza i zobaczymy co powie a ja jedną nerkę mam ciut mniejszą 🤔 i w sumie często za dzieciaka miałam problemy z pęcherzem 🤦‍♀️
 
31 lat, zaczęliśmy się starać chyba w okolicach grudnia 2019, dokładnie nie pamietam. W lutym 2020 udało się zajść, niestety w kwietniu już było po wszystkim. Zaczęłam leczyć hormony, zajęło mi rok żeby wyprowadzić wszystko na prostą i teraz staramy się od lutego od nowa.
Witaj wśród nas, mam nadzieję, ze dlugo tu nie zabawisz:)
Dziękuję i trzymam kciuki za was [emoji1696]

Dobra, namowiłyście mnie. Dziś pierwsza noc wietrzenia [emoji2960]

@Gryfin ja też proszę o update od ciebie, śledzę Twoje losy od początku i bardzo kibicuję.
 
Jak ktoś nie lubi spać nago albo mu zimno jak mi to polecam koszule do spania, ja już w niczym innym nie umiem spać [emoji1787] cieniutkie koszule bawełniane i super się śpi [emoji7]
To jest taka koszula nocna do ziemi? Czy to nie krępuje ruchów? Ja się strasznie rozwalam w nocy, nogi praktycznie na suficie i zastanawiam się czy byłoby mi wygodnie [emoji848]
 
reklama
Coca jutro zapytam, wynik otrzymałam już po wizycie na której dostałam leki do stymulacji. Pisałam i dzwoniłam ale niestety nie odbierał. Muszę poczekać do jutra.
 
Do góry