reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jeśli owulacja się przesuwa to i termin @ się przesuwa.
Faza lutealna z zasady jest stała więc jak owu spóźnia się 5 dni to i @ będzie 5 dni później
Hej kochane ! Dziś mój 19 dc cykle mam regularne trwające 28-29 dni a dziś zauważyłam u siebie śluz płodny jak białko kurze o co chodzi przecież owu nie mogła się aż tak przesunąć bo wtedy faza lutealna byłaby za krótka ??
 
Hej kochane ! Dziś mój 19 dc cykle mam regularne trwające 28-29 dni a dziś zauważyłam u siebie śluz płodny jak białko kurze o co chodzi przecież owu nie mogła się aż tak przesunąć bo wtedy faza lutealna byłaby za krótka ??

Ależ mogłaby. Mi się raz przesunęła o tydzień [emoji16] i cykl się o tyle samo wydłużył.
 
My w lipcu 3 rocznica, też bym już chciała świętować w trójkę 😊❤️
My w sierpniu 3 rocznica... Święta w grudniu miały być ostatnie we 2 :(
Miałam mało czasu ostatnio i ciężko was dziewczyny nadrobić! Ale biorę się do roboty :) Mi się właśnie zaczął płodny śluz i głowa trochę odpuściła, chyba spróbujemy podziałać, ale jakoś mi tak obojętnie :(
 
Dziewczyny... Chyba się zestresowałam 😔 zerkniecie na wyniki. Ginekolog w środę.
Screenshot_20210527-193517_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20210527-193503_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20210527-193457_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20210527-193447_Samsung Internet.jpg
 
Kurczę, nie pomogę z hormonami ale patrząc po hormonach tarczycy to wg mnie masz Hashimoto i nadczynność 🤔 no i mała hiperprolaktynemia. Dopisz jeszcze w którym dniu cyklu robione badania.
Wcierka banfi działa cuda
A którą masz? Tą wersję dla kobiet czy normalną? Chyba się skuszę bo już nie wiem co z tymi moimi włosami począć 🤷‍♀️
 
Kurczę, nie pomogę z hormonami ale patrząc po hormonach tarczycy to wg mnie masz Hashimoto i nadczynność 🤔 no i mała hiperprolaktynemia. Dopisz jeszcze w którym dniu cyklu robione badania.

@ przyszła w niedzielę wieczorem. Badania robiłam w środę. Także liczyłam 1 dc poniedziałek? Czyli w 3 dc
 
reklama
Kurczę, nie pomogę z hormonami ale patrząc po hormonach tarczycy to wg mnie masz Hashimoto i nadczynność 🤔 no i mała hiperprolaktynemia. Dopisz jeszcze w którym dniu cyklu robione badania.

A którą masz? Tą wersję dla kobiet czy normalną? Chyba się skuszę bo już nie wiem co z tymi moimi włosami począć 🤷‍♀️
To córka używa, dorasta i zaczęła dosłownie łysieć. Dzięki wcierce włosy zgęstniały i rosną jak szalone. Mam tą zwykła
 
Do góry