reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Colorful92 hej 🥰 kiedy testujesz? 😀
Ja mam termin @ na srode i chyba poczekam do tej srody bo dzis to raczej za szybko na test 😬
Milego dnia Staraczki ❤️🌷
Hej! Ja robiłam wczoraj i biel. Kolejny zrobię jutro i w środę. Jestem z tych niecierpliwych.. chyba, że się przejdę na bete.. Zobaczę jeszcze.
Ciebie podziwiam za spokój 😀😍
 
reklama
Cześć dziewczyny 😔 ja mam dziś zjazd jakich mało 😔 niby myślałam, że jestem silna a jak widać nie bardzo, dzisiejszy spadek temperatury mnie podłamał bo już się cieszyłam, że tak codziennie ładnie rośnie i prog ładny i kompletnie od owulacji nic mnie nie bolało nawet piersi co nigdy mi się nie zdarzyło i dzisiaj jeb 😔 w nocy wybudził mnie ból piersi a rano temperatura spadła 🤦‍♀️

Miłego dnia dla was ❤️
 
Hej! Ja robiłam wczoraj i biel. Kolejny zrobię jutro i w środę. Jestem z tych niecierpliwych.. chyba, że się przejdę na bete.. Zobaczę jeszcze.
Ciebie podziwiam za spokój 😀😍
Ja tez niecierpliwa bardzo ale boje sie testować 😂🤦🏻‍♀️ Kiedy masz termin @? Wtorek?
mam nadzieje ze Ciebie biel tylko dlatego ze za szybko zrobiony. Dawaj znac😘🙏🏼
 
Cześć dziewczyny 😔 ja mam dziś zjazd jakich mało 😔 niby myślałam, że jestem silna a jak widać nie bardzo, dzisiejszy spadek temperatury mnie podłamał bo już się cieszyłam, że tak codziennie ładnie rośnie i prog ładny i kompletnie od owulacji nic mnie nie bolało nawet piersi co nigdy mi się nie zdarzyło i dzisiaj jeb 😔 w nocy wybudził mnie ból piersi a rano temperatura spadła 🤦‍♀️

Miłego dnia dla was ❤️
A @ przyszla? Kiedy masz planowo dostac? Moze jeszcze nie wszystko stracone ☺️
 
A @ przyszla? Kiedy masz planowo dostac? Moze jeszcze nie wszystko stracone ☺️
Dziś 10 dpo, do @ 3-4 dni 😪 i wiem, że póki @ nie przyszła to może się wszystko wydarzyć ale no jakoś mnie to podłamało 😪
 

Załączniki

  • IMG_20210530_093858.jpg
    IMG_20210530_093858.jpg
    147,2 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Cześć dziewczyny [emoji17] ja mam dziś zjazd jakich mało [emoji17] niby myślałam, że jestem silna a jak widać nie bardzo, dzisiejszy spadek temperatury mnie podłamał bo już się cieszyłam, że tak codziennie ładnie rośnie i prog ładny i kompletnie od owulacji nic mnie nie bolało nawet piersi co nigdy mi się nie zdarzyło i dzisiaj jeb [emoji17] w nocy wybudził mnie ból piersi a rano temperatura spadła [emoji2356]

Miłego dnia dla was [emoji3590]
Do @ jeszcze 3-4 dni to może to tylko jednodniowe zaburzenie temperutury, a nie spadek. A i nie raz ciąże były z takich wykresów ze spadkiem! Nie smuć się, bo jeszcze wszystko może się wydarzyć, a nerwy tylko ci zaszkodzą [emoji8]

@Colorful92 @Kropka.88 czekamy na Wasze [emoji977] [emoji1696][emoji2]
 
Do góry