reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiem ale nic nie poradzę że moja głowa tak działa. Nawet mój wczoraj stwierdził,że mi ja głowę chyba siada bo non stop tylko czytam,gadam i doszukuję się objawów :(
Miałam dokładnie tak samo jeszcze dwa cykle temu dlatego dobrze Cię rozumiem. Nagle dotarło do mnie ze się wykańczam a koncentrowanie całej energii i wszystkich myśli na zajściu w ciąże wcale nie znaczy, że nie w nią zajdę, bo nasz wpływ jest tu ogromnie ograniczony. Trzymam kciuki żebyś nie musiała dochodzić do żadnych wniosków tylko żeby sie szybko udało :)
 
reklama
Hej dziewczyny w ten poniedziałkowy poranek :)
Leniwa niedziela z moim w łóżku [emoji7]A dziś znowu w pracy. Jajniki nadal zakłuwają raz na jakiś czas ale nie dają o sobie zapomnieć innych objawów brak oprócz sprawdzania czy przypadkiem dzień nie minął [emoji23] trzymajcie kciuki aby @ 6.06 nie przyszła bo bardzo pragnę zobaczyć te 2 kreski na teście [emoji7]
Wzięłam sobie do serducha żeby nie robić testu wcześniej tak jak pisalyście ale np.dzień lub 2 przed pokaże coś jeśli by się udało?
Czy czekać do @?
Matko święta nigdy nie sądziłam że kiedykolwiek będę miała takie parcie na bobaska[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Schiza u mnie straszna 10 testów o czułości 10 już czeka w pogotowiu a to jeszcze 6 dni[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24].. masakra
Ja zawsze czekam aż okres się spóźni i dopiero wtedy mam zamiar testować. A że jeszcze nigdy się nie spóźnił, to jeszcze nigdy nie testowałam i dobrze mi z tym. Nie chciałabym zobaczyć dwóch kresek i martwić się czy to nie biochemiczna albo mieć wątpliwości, czy ta kreska rzeczywiście tam jest.
Odpowiadając jednak na pytanie, 2 dni przed @ możliwe, że już wyjdzie pozytywny test. Rób tak, jak uważasz za słuszne [emoji846][emoji110]
 
@Anasta07 @Colorful92 ja miałam przepisany dupek na wywołanie @ bo parę dni po owu dostałam plamień które trwały 8 dni , dopiero po tych tabletkach powoli przestałam plamić ale długo się z tym męczyłam . Niby 5 dni po odstawieniu miałam dostać @ ale nic się nie zapowiada :/
Ja zazwyczaj 4 dni po owulacji zaczynam plamić i trwa to 5-6 dni a potem 3 dni spokoju i przychodzi miesiączka. Nie wiem czemu tak się dzieje. Progesteron mam w granicach 13-20. Prolaktyna ok 18-25. Więc wsyztsko chyba ok.
 
reklama
Dziewczyny polećcie dobre tabletki na infekcję intymną, koniecznie do połykania, nie globulki. Niestety mój ginekolog jest na urlopie i chcę uderzyć do rodzinnego, żeby mi coś przepisał.
 
Do góry