reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie 27. I raczej niemożliwe, żeby coś było, bo odpuściliśmy ten cykl z powodu szczepienia, i seks był tylko przed dniami płodnymi i po, ale też czekam, bo mam już dość pms. Silny i długi jak nigdy. Życzę 2 kresek:)
Czasami właśnie w takie dni zdarzają się cuda ! :-) trzymam kciuki i oby Twoje zyczenia w tym szczególnym dniu miały moc sprawczą :-)
 
Hej no i nie wytrzymałam 😂
Rano o 4 robiłam test i brak no ale pocieszam się tym że to dopiero 8dpo 🤦‍♀️
Nie wiem czy już sama sobie wmawiam bo wczoraj późnym popołudniem dziwne pieczenie piersi sutków tak jak by mi ktoś wegielki rozgrzane położył. Jajnik lewy nadal daje o sobie znać co jakiś czas. Sluz biały jak mleko lepki. A tu dziś jeszcze dzień wolny w pracy zajmę się praniem,sprzątaniem gotowaniem może uda sie nie myśleć. Miłego dnia :) i pozytywnych dla testujących :)
 
Ostatnia edycja:
Hej no i nie wytrzymałam [emoji23]
Rano o 4 robiłam test i brak no ale pocieszam się tym że to dopiero 8dpo [emoji2356]
Nie wiem czy już sama sobie wmawiam bo wczoraj późnym popołudniem dziwne pieczenie piersi sutków tak jak by mi ktoś wegielki rozgrzane położył. Jajnik lewy nadal daje o sobie znać co jakiś czas. Sluz biały jak mleko lepki. A tu dziś jeszcze dzień wolny w pracy zajmę się praniem,sprzątaniem gotowaniem może uda sie nie myśleć. Miłego dnia :) i pozytywnych dla testujących :)

Jak najbardziej normalne objawy z tymi piersiami w szczycie proga [emoji3526]
 
Cześć Dziewuszki! Rytualnie już witam się na dwóch wątkach, w których tu biorę udział :) obudziłam się dziś z takim kłuciem w lewym dolnym boku (chyba jajnik), że bałam się wyprostować, trwało kilka minut i przeszło. Mam nadzieję, że to nie torbiel. Ale chyba nie, bo torbiele u mnie raczej charakteryzują się takim mulącym i przewlekłym bólem, a to było nagłe i krótkie. Któraś z Was miewa może takie akcje?:) Dobrego dnia dziecka, dziewczyny! Pielęgnujemy w sobie nasze wewnętrzne dzieciaki i dbajmy o nie najlepiej jak się da.
 
Kurde, ja to już nie wiem co mam myśleć o tym moim leczeniu. Miałam TSH ok 3 endokrynolog powiedział, że przy staraniach to jest ok. Poszłam do kolejnej powiedziała, że TSH jest za wysokie i trzeba zbić. Mimo przyjmowanych leków i większej dawki TSH skacze góra - dół. Teraz z kolei poszłam do dr n. med. Ginekologa-endokrynologa to powiedziała, że TSH w moim przypadku będzie skakać i trzeba patrzeć na FT4, które mam w normie. Zgłupieć idzie...
Ja mam tsh jakos koło 4 brałam eutyrox i mialam na poziomie 2,5 i to jest norma. Ale jak jesteś w ciąży to są inne normy. Tsh powinno być poniżej 2. I tak naprzyklad jak zachodziłam w ciąże to tsh odrazu mi się podnosiło i musiałam brać wyższa dawkę.
 
Jasne, w środę mam na 18nasta. Na pewno dam znać 😘 kurcze,oby tylko pękło i był tego dobry skutek.tak bym chciała już nie latać po lekarzach i mieć to z głowy. Z resztą jak my wszystkie😉
I tego Ci zycze✊🏼❤️
mni pieknie pękł pęcherzyk po Ovitrelle ale i tak nici z tego. Juz czuje @ za rogiem, Takze czeka mnie kolejny stymulowany cykl🙂

Tak mi sie przypomnialo, ze jedna z Was na forum pisala o jakiejs wydzielinie z piersi. Moze to wskazywać na hiperprolaktynemie. Wysoki poziom prolaktyny objawia sie (miedzy innymi) wlasnie w taki sposób. Warto zbadac sobie prolaktyne z obciążeniem :)
Milego dnia dziewczyny🌷❤️
 
reklama
Do góry