reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć , miłego weekendu i dużo słońca! 🙂 Mam nadzieję , że czerwiec będzie dla nas szczęśliwym miesiącem. Po 2 miesiącach ponowiłam starania pomimo, że obiecałam sobie, że poczekam do lipca ale czułam wczoraj, że to idealny dzień żeby podejść do sprawy z czystą głową i zobaczymy co będzie. Jestem w połowie cyklu więc trzymajcie kciuki ❤️
 
Dziewczyny, ku rozweseleniu na dzień dobry moj test cyklop. 😂 Tego jeszcze nie było. Rozebrałam oczywiście w poszukiwaniu drugiej kreski po lewej lub po prawej 😂 ale nic z tego.
 

Załączniki

  • 46BE07BF-F03E-41F3-A483-A38F68188DD7.jpeg
    46BE07BF-F03E-41F3-A483-A38F68188DD7.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 127
  • EB67B9EA-B403-40D4-905E-6B03E9944A61.jpeg
    EB67B9EA-B403-40D4-905E-6B03E9944A61.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 123
Cześć, dziewczyny! Miłego dnia wszystkim 🌞 Witam się już w sumie w 2. dniu cyklu, bo @ przyszła wczoraj wieczorem. Tym razem jednak zupełnie spodziewana, bo starania były zawieszone z powodu szczepień. Jeszcze nie zdecydowałam, co w tym miesiącu, bo 2. dawkę mam kilka dni po owu, za 20 dni.
Jestem też ciekawa, czy starając się planujecie zagraniczne wakacje. My wczoraj kupiliśmy bilety z założeniem, że w czerwcu sobie odpuścimy, a w lipcu, nawet jak się uda, to dopiero na wakacjach się o tym dowiemy, więc co ma być to będzie. Ale np. gdybyśmy się starali też w czerwcu to już jest malutkie niebezpieczeństwo, że na wakacje polecę w 7 tyg., co byłoby trochę ryzykowne. Albo nie polecę w ogóle, bo lekarz nie pozwoli. Czy wy też tak planujecie/liczycie, czy idziecie na żywioł i co ma być to będzie?
 
Cześć, dziewczyny! Miłego dnia wszystkim 🌞 Witam się już w sumie w 2. dniu cyklu, bo @ przyszła wczoraj wieczorem. Tym razem jednak zupełnie spodziewana, bo starania były zawieszone z powodu szczepień. Jeszcze nie zdecydowałam, co w tym miesiącu, bo 2. dawkę mam kilka dni po owu, za 20 dni.
Jestem też ciekawa, czy starając się planujecie zagraniczne wakacje. My wczoraj kupiliśmy bilety z założeniem, że w czerwcu sobie odpuścimy, a w lipcu, nawet jak się uda, to dopiero na wakacjach się o tym dowiemy, więc co ma być to będzie. Ale np. gdybyśmy się starali też w czerwcu to już jest malutkie niebezpieczeństwo, że na wakacje polecę w 7 tyg., co byłoby trochę ryzykowne. Albo nie polecę w ogóle, bo lekarz nie pozwoli. Czy wy też tak planujecie/liczycie, czy idziecie na żywioł i co ma być to będzie?
Idę na żywioł i co ma być to będzie😁 nie udało się tyle czasu więc wątpię że uda się teraz. Plany są i na pewno zostaną zrealizowane 😁 a gdyby zdazyl się cud i by sie udało,to ciąża tobnie choroba.😊
 
Cześć, witam się z Wami w 12dc i w dzień moich 25. urodzin [emoji28] Dzisiaj temperatura skoczyła, więc tak jak myślałam, zbliża się chyba owu. Rano byłam też na pobraniu krwi, więc wieczorem zobaczymy jak wyniki TSH ;)
Wszystkiego co najlepsze [emoji7] dużo zdrowka i ujrzenia dwóch kreseczek [emoji258][emoji253]
 
reklama
Do góry