reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny 21 maja powinnam mieć owulke ( z moich obliczeń ) a test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 29 czyli od tego pozytywnego testu liczmy 15dni fazy lutelnej to okres będzie 13 czerwca ? I cykl będzie trwał 36 dni czy jak to liczyć ? Bo normalnie mam 28-29 dniowe
Owulacja czasami lubi sie przesunac wtedy tez cykl jest inny w Twoim wypadku dłuższy, nie sugerowałabym sie obliczeniami tylko obserwacja wlasnego ciała i testami owulacyjnymi ktore robisz ;) czyli przyjęłabym ze owulacja byla 29. czułaś kiedy masz owulacje? Obserwujesz sluz?
Cześć dziewczyny. U mnie 2 dc i właściwie juz po miesiączce. Male plamienie zostało 🙈
Kurcze wiesz ze mam podobnie, dzis 2dc i jakas skąpa ta miesiaczka, inna niz zwykle. Ciekawe czy stymulacja i te zastrzyki maja na to jakis wpływ 🤔
 
reklama
Owulacja czasami lubi sie przesunac wtedy tez cykl jest inny w Twoim wypadku dłuższy, nie sugerowałabym sie obliczeniami tylko obserwacja wlasnego ciała i testami owulacyjnymi ktore robisz ;) czyli przyjęłabym ze owulacja byla 29. czułaś kiedy masz owulacje? Obserwujesz sluz?

Kurcze wiesz ze mam podobnie, dzis 2dc i jakas skąpa ta miesiaczka, inna niz zwykle. Ciekawe czy stymulacja i te zastrzyki maja na to jakis wpływ 🤔
właśnie w tym cyklu wszystko na odwrót zawsze test pozytywny owu wychodzil 13-15 dc i był śluz płodny a w tym zero śluzu późny pozytyw nie wiem co się dzieje
 
właśnie w tym cyklu wszystko na odwrót zawsze test pozytywny owu wychodzil 13-15 dc i był śluz płodny a w tym zero śluzu późny pozytyw nie wiem co się dzieje
Może bylas chora, przeziebiona, moze jakis stres itd . Duzo rzeczy na to wpływa a czasami po prostu tak sie dzieje :) wiec jesli to jednorazowe nie martwiłabym sie bardzo na zapas :)
 
Owulacja czasami lubi sie przesunac wtedy tez cykl jest inny w Twoim wypadku dłuższy, nie sugerowałabym sie obliczeniami tylko obserwacja wlasnego ciała i testami owulacyjnymi ktore robisz ;) czyli przyjęłabym ze owulacja byla 29. czułaś kiedy masz owulacje? Obserwujesz sluz?

Kurcze wiesz ze mam podobnie, dzis 2dc i jakas skąpa ta miesiaczka, inna niz zwykle. Ciekawe czy stymulacja i te zastrzyki maja na to jakis wpływ 🤔
Ja tak mam często. Ale nigdy sie nad tym nie zastanawiałam. U mnie cykl naturalny.. no nic. Zobaczymy:)
 
Wszystkiego co najlepsze [emoji7] dużo zdrowka i ujrzenia dwóch kreseczek [emoji258][emoji253]
Sto lat kochana! 🎂Imprezka dziś? 😊🍸🍹🥂

Dziękuję ❤️ Imprezka to za dużo powiedziane, ale przyjechała rodzina i sobie fajnie spędziliśmy czas ☺️ Mam nadzieję, że to jeden z ostatnich dni, kiedy piłam alkohol w ciągu najbliższych 9 miesięcy 😅

Jak skoczyła to może już być po owu [emoji39]


Być może, ale trochę mnie to zdziwiło, że tak szybko, chociaż ja ostatnio mam sporo krótsze cykle.
 
Dziękuję ❤️ Imprezka to za dużo powiedziane, ale przyjechała rodzina i sobie fajnie spędziliśmy czas ☺️ Mam nadzieję, że to jeden z ostatnich dni, kiedy piłam alkohol w ciągu najbliższych 9 miesięcy 😅




Być może, ale trochę mnie to zdziwiło, że tak szybko, chociaż ja ostatnio mam sporo krótsze cykle.
Jak tam, miałas już wyniki? :)
 
reklama
Jak tam, miałas już wyniki? :)
Tak, właśnie miałam pisać. Niestety TSH jeszcze bardziej spadło, jest 0,01 😖 Ft4 się podniosło, więc to akurat dobrze, no ale i tak w poniedziałek będę dzwonić do endokrynolog. Mega to dla mnie dziwne, bo za pierwszym razem jak tak spadło to czułam się naprawdę fatalnie i odkąd zmniejszyłam dawkę to było już ok i byłam pewna, że TSH będzie wyższe. Tak sobie myślę, czy np. owulacja może mieć jakiś wpływ na wynik? Z tego co wiem to raczej nie, ale z tego wychodzi, że ja w ogóle nie powinnam brać euthyroxu
 
Do góry