reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Robiłaś test i betę parę dni przed spodziewaną miesiączką, więc może tak być że beta dość niska, ale też nie bardzo niska :) Poza tym najważniejszy jest przyrost. Gratuluję i trzymam kciuki żeby było dobrze!

Wow, kolejne pozytywne wieści! Suuuper! Gratulacje! 🤩🥰


A mi dziś się śniły pozytywne testy ciążowe! I to dwa pod rząd...Dziś 9dpo. Ciekawe czy to głowa tak pracuje czy jakieś wewnętrzne przeczucie... 🤨

Mi też się śniło, że robiłam testy ciążowe, wychodzi na to że to był znak :D
 
reklama
W sensie w ten czwartek co teraz był? Bo jeśli tak to za wcześnie na test. Nawet jeśli owu była wcześniej, w poniedziałek to wciąż jest za wcześnie na test. Najlepiej jest go robić w terminie spodziewanej miesiączki, a jeszcze lepiej jak już się spóźni [emoji6] Swoją droga, aplikacje raczej średnio radzą sobie z wyznaczaniem dnia owulacji, bo obliczają ja czysto statystycznie. Powodzenia [emoji1696]
Ja zrozumialam ze chodzi tu o testy owulacyjne, ze wyszedl negatywny 🤔😬 ale moze sie myle ;)
Dzien dobry wszystkim, witam sie oficjalnie w końcu w 1 dc. Nigdy nie cieszylam sie tak z przyjścia @. Po kontroli u lekarza, będziemy miec stymulowany cykl, lekarz twierdzi, ze wieksze szanse. Czytalam, ze sporo z was stad Ma stymulowane, czy to wasze 1 cykle, czy ktore i jak wasze odczucia?
Ja dzis zaczynam 2 stymulowany cykl, purogen plus Ovitrelle :) czuje sie dobrze, zadnych dolegliwości :)
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
Omg 😍🥳❤️ Gratulacje!! Super wiadomosci z rana ❤️ Daj znac co u lekarza :) ✊🏼 Duzooo zdrowia ☺️
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie trochę z innej beczki, czy ginekolog wystawia w swoim prywatnym gabinecie fakturę imienną? 🤷‍♀️
Niestety nie ma rejestracji, żeby to zrobić przy okienku.
Nie chciałabym, żeby zrobiło się niezręcznie jak o nią poproszę, ale mam możliwość dofinansowania z ubezpieczalni do wizyt i niestety sam paragon nie wystarczy, musi być imienna faktura.
Dodam, że paragon otrzymuję na każdej wizycie.
 
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa. Powiedzcie, bo mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak stoimy w miejscu. Chodzicie regularnie do ginekologa? U nas stanęło na męskim problemie, a ja już jestem olana, bo hormony ok, na usg wszystko cacy, monitoring miałam, potwierdził owu, ale do tej pory cisza. 😞 i jak na złość wszyscy teraz nagle w ciąży są 😞
 
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
aaaaa Gratulacjeeeeeeeeee piękna wiadomość w poniedziałek ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa. Powiedzcie, bo mam jakieś wyrzuty sumienia, że tak stoimy w miejscu. Chodzicie regularnie do ginekologa? U nas stanęło na męskim problemie, a ja już jestem olana, bo hormony ok, na usg wszystko cacy, monitoring miałam, potwierdził owu, ale do tej pory cisza. 😞 i jak na złość wszyscy teraz nagle w ciąży są 😞
U nas również jest męski problem, a zaciągnąć faceta do lekarza, akurat mojego, to najpierw trzeba przeprowadzić szereg rozmów eh... A możesz coś więcej napisać co jest nie tak?
U Nas zerowa morfologia 😕 Ale zaczęliśmy dietę, suplementy i za miesiąc wizyta u androloga.
 
reklama
U nas również jest męski problem, a zaciągnąć faceta do lekarza, akurat mojego, to najpierw trzeba przeprowadzić szereg rozmów eh... A możesz coś więcej napisać co jest nie tak?
U Nas zerowa morfologia 😕 Ale zaczęliśmy dietę, suplementy i za miesiąc wizyta u androloga.
My się dowiedzieliśmy o kiepskich wynikach w lipcu zeszłego roku, to było pół roku starań. Początkowo myślałam, ze to coś u mnie, bo miałam torbiel na jajniku, na szczęście to tylko krwotoczna i wchłonęła się po progesteronie. W tamtym czasie chodziliśmy z mężem jak zombie, bo remont mieszkania, więc zdaję sobie sprawę, że to był najgorszy czas na starania. I w tym lipcu kupiłam mu profertil i brał przez 3 miesiące, ale szału nie było. Niby lekarz stwierdził, że to są lepsze wyniki. Ale zakazał brania już suplementów, tylko zdrowa dieta i ogólnie lepszy styl życia. Więc tak dbamy o siebie od stycznia, chociaż zdarzają się małe grzeszki. Teraz czekamy na kolejne wyniki i myślę co dalej. Mąż robił też hormony, wyszła za wysoka prolaktyna i chyba ją powtorzymy, bo z nią to różnie jest. A ja już dawno w tyle zostałam 😞
 
Do góry