reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny!!! Wczoraj 11 dc pęcherzyk 18 mm, endo 12 mm, w środę mam sobie podać zastrzyk i 16.06 na kontrole czy pęcherzyk pękł 😊 Tak jakoś w tym cyklu staram się zmienić nastawienie, na czerpanie radości z życia codziennego (myśl od dziewczyn z Akademii Płodności 😁), jak na razie się udaje, zobaczymy jak będzie w drugiej fazie cyklu, bo w tedy zazwyczaj mam rewolucję hormonalną i włącza się myśląca 😄😄

Pięknego, słonecznego wtorku!!! 🌞🌸😘
 
reklama
Hej dziewczyny!!! Wczoraj 11 dc pęcherzyk 18 mm, endo 12 mm, w środę mam sobie podać zastrzyk i 16.06 na kontrole czy pęcherzyk pękł 😊 Tak jakoś w tym cyklu staram się zmienić nastawienie, na czerpanie radości z życia codziennego (myśl od dziewczyn z Akademii Płodności 😁), jak na razie się udaje, zobaczymy jak będzie w drugiej fazie cyklu, bo w tedy zazwyczaj mam rewolucję hormonalną i włącza się myśląca 😄😄

Pięknego, słonecznego wtorku!!! 🌞🌸😘
Trzymam kciuki, zwłaszcza, że też śledzę dziewczyny z Akademii ❤
 
Cześć Dziewczyny:)
Ja za 10 dni mam drugą dawke szczepionki i jakies 8 dni pozniej owulacje. Myslicie ze będzie sie juz mozna starac? Bo dalam sobie teraz ten mc przerwy ale dluzej juz nie wytrzymam chyba :p

Pozdrawiam i życzę udanego dnia! :*
 
Hej hej

Ja dziś 31dc
Zrobiłam test i negatywny ..
Jutro mam gina żeby poumawiac się na stymulację cyklu .
Pracuje w służbie zdrowia wiec muszę mieć wszystko do przodu zaplanowane bo dyżury itd .. muszę to połapać jakoś . Mam nadzieje ze się uda ..
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛
Miłego dnia :) 💜
Dziś znów zapowiada się piękna pogoda, jakie macie plany na popołudnie? :) ja biorę się za ogród, bo woła o pomstę do nieba, muszę nawieźć trawnik, powycinać choinki, zamontować nowy płot, wyszlifować i pomalować ławki, może jutro pójdę sobie kupić basen na urodziny😍😍
 
Miłego dnia :) 💜
Dziś znów zapowiada się piękna pogoda, jakie macie plany na popołudnie? :) ja biorę się za ogród, bo woła o pomstę do nieba, muszę nawieźć trawnik, powycinać choinki, zamontować nowy płot, wyszlifować i pomalować ławki, może jutro pójdę sobie kupić basen na urodziny😍😍
Ja dziś jeszcze mam wolne czyli standardowo pranie, prasowanie, gotowanie 😅
 
reklama
Miłego dnia :) [emoji171]
Dziś znów zapowiada się piękna pogoda, jakie macie plany na popołudnie? :) ja biorę się za ogród, bo woła o pomstę do nieba, muszę nawieźć trawnik, powycinać choinki, zamontować nowy płot, wyszlifować i pomalować ławki, może jutro pójdę sobie kupić basen na urodziny[emoji7][emoji7]
Ja jadę na mecz Polska Islandia [emoji3060][emoji1200][emoji1200][emoji1200] a, że minimum 3h drogi i w Poznaniu nigdy nie byłam to wyjeżdżamy zaraz [emoji4]
 
Do góry