reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przy czyms takim mialam dwie kreseczki po stymulacji. Ja dzis zaczelam swoja dawke clo i juz doczekac sie niw moge owu...
Ja przez swoje cienkie endo na wiele się nie nastawiam. Chociaż Pani dr stwierdziła, że może taka moja uroda i tak poprostu mam, bo bez problemu poczeliśmy już dwóch synów 🥰 może ta luteina trochę teraz wspomoże endo i coś z tego będzie, bo nie ukrywam, że moja druga ciąża to właśnie efekt ❤️ przy takim bólu. Czas pokaże ❤️
 
Hej dziewczyny, witam się z Wami w 1 dc 😀 tak bardzo czekałam na ten moment, minęły 2 miesiące od poronienia, więc po tej 🐵 zaczynamy ponownie starania 💪 drugi małpiszon przyszedł jak w zegarku. No zobaczymy co nam przyniesie lipiec, oby same dobre wieści, jak na razie jestem pozytywnie nastawiona ❤️
Ja się nie mogę doczekać na pierwszą @ po poronieniu 🤷 owu była w terminie jakby poronienie było @ ale @ już 3 dzień nie chce przyjść
 
Ja przez swoje cienkie endo na wiele się nie nastawiam. Chociaż Pani dr stwierdziła, że może taka moja uroda i tak poprostu mam, bo bez problemu poczeliśmy już dwóch synów 🥰 może ta luteina trochę teraz wspomoże endo i coś z tego będzie, bo nie ukrywam, że moja druga ciąża to właśnie efekt ❤️ przy takim bólu. Czas pokaże ❤️
Mogę wiedzieć jakie masz te endo ? I w którym dniu cyklu?😊
 
Witam Was kochane kobietki [emoji3590] Na imię mi Kasia, lat 39 [emoji846]. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Aktualnie staram się o drugie dzieciątko, mam już syna w wieku 14 lat. Od około pół roku starania są "intensywne", natomiast ogólnie trwają już ponad rok. Jeszcze tydzień temu byłam już prawie pewna że się udało, bo wszystkie objawy na to wskazywały. Nawet mój mikroskop owulacyjny zaszalał pokazując w teście ze śliny non stop paprocie, praktycznie cały cykl, który trwa u mnie 27/28 dni (dla niewtajemniczonych [emoji2] paprocie wskazują zbliżającą się owulację). Pół cyklu bolał mnie też brzuch, no i to "przeczucie" przede wszystkim (dodam, że ogólnie rzecz biorąc na spokojnie podchodzę do tematu i staram się nie nakręcać, gdyż akceptuję każdą możliwość). Zakończyło się to tak że w niedzielę dostałam miesiączkę. Przyznam że dziwna trochę była, ponieważ pod koniec 3 dnia zaczęła się kończyć (zawsze tak to u mnie wyglądało) a tu nagle niespodzianka bo 4 dnia lunęło ze mnie na nowo. Zrobiłam dziś badania hormonalne bo troszkę dziwnie to wygląda i również dzisiaj mam wizytę u ginekologa [emoji846] Wybaczcie mi moje wypracowanie [emoji2] Ściskam Was i życzę owocnych cykli [emoji2][emoji3590]
Witamy Cię w gronie staraczek! Obyś jak najkrócej tutaj była [emoji16] daj znać co Ci lekarz powiedział
 
reklama
Cześć!
Staramy się z mężem o bobaska dopiero 5 miesiąc tak na serio, wcześniej było jakiś czas bez zapezpieczenia w imię hulaj dusza [emoji14] jak na razie się nie udało chociaż bardzo bym chciała.
Generalnie zawsze mi się wydawało ze to będzie takie na jeden strzał, zwłaszcza że mam 3 rodzeństwa podobno wyliczone co do dnia i jedną najmłodszą wpadkę [emoji14] ( i większość ma już dzieci) a okazuje się że jednak nie aż takie proste [emoji14]
Ja tu przycupnę i poczytam, a Wam życzę powodzenia i wszystkiego dobrego!
Heja! Ja też mam dużo rodzeństwa a siostry mają dużo dzieci [emoji16] wczoraj jedną z sióstr urodziła trzecie dziecko. Ale cieszę się jakby to było moje [emoji12] chyba mi się w głowie poprzestwiało i lekko odpuściłam bo jedyne o czym myślę to prym, że za dwa tygodnie urlop [emoji123][emoji16]
 
Do góry