reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak właśnie zrobię! Dziękuję 💜

@Mariola95 , zrób test z porannego moczu, a najlepiej to za 2-3 dni :)

@Sonka123 ja tez tak mam. Czasem myślę nawet o tym jakie warunki będę musiała spełnić, żeby przejść szkolenie na rodzica adopcyjnego. Przedwczoraj śniło mi się, ze jestem w ciąży, nigdy wcześniej nie miałam takich snów a ten był na maksa realistyczny i pamietam go całego. Leżałam na leżance, gin robiła mi usg, pokazywała gdzie jest płód, miał 2,15cm :) płakałam ze wzruszenia a ona razem ze mną 🙈 wróciłam do domu i myślałam jak o tym powiedzieć narzeczonemu i wtedy się obudziłam i było mi tak strasznie przykro… i to był ten moment w którym pomyślałam właśnie, ze co jeśli to na zawsze pozostanie tylko snem? Ciężkie są takie chwile ale na szczęście w moim przypadku nie trwają długo, mam tyle na głowie, ze czas ucieka mi jak szalony i nie mam az tyle czasu żeby to zanadto rozkminiac.
Życzę Ci, żeby to był jakiś sen proroczy a nie taki zwykły sen!! 😋✊
 
reklama
Dziewczyny ja jestem chyba jakaś nienormalna. 🙈Zrobiłam jeszcze babyboom.
20210617_221748.jpg
 
Miałam się nie nakręcać. I na początku przyjęłam to na chłodno ale to jest silniejsze. Poniedziałek wtorek powinna być @(oby nie) . Także jeszcze w sumie czas. Wyszło by tak szybko?

Jestem w podobnej sytuacji, tzn też poniedziałek-wtorek powinna być @. Planuję testować w niedzielę, ale nie wiem, czy wytrzymam 😂
A wiesz kiedy miałaś owulację?
 
Jakaś dolina mała mnie dopadła 😢 Macie tak nieraz, że przez te długie starania nie wyobrażacie sobie siebie w ciąży czy w roli mamy? Mnie nieraz nachodzą takie myśli, że może nie jest mi to dane, że może mam być tylko ciocia dzieci koleżanek, ehh jejku, chyba hormony szaleją... Muszę się trochę wyglądać, bo w domu zostałam sama nawet do kogo buzi otworzyć, chyba, że do psiutka
Żadna z nas nie zasługuje na to aby się tak czuć. Ale jesteśmy kobietami, wszystko przeżywamy mocniej przez co tak łatwo potrafimy się po prostu zesmucić 😔 to jest normalne, ale w końcu po każdej burzy wychodzi słońce ☀️ jeszcze będzie pięknie. Na pewno każda z nas doczeka się swojego maluszka, mocno w to wierzę
 
reklama
Żadna z nas nie zasługuje na to aby się tak czuć. Ale jesteśmy kobietami, wszystko przeżywamy mocniej przez co tak łatwo potrafimy się po prostu zesmucić 😔 to jest normalne, ale w końcu po każdej burzy wychodzi słońce ☀️ jeszcze będzie pięknie. Na pewno każda z nas doczeka się swojego maluszka, mocno w to wierzę
Takie wpisy podnoszą na duchy ❤
 
Do góry