reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

O cholerka😉 w dzień matki posypały się na forum pozytywne testy. Oby i w dzień ojca się posypały. W tym Ty 😊 to by był najlepszy prezent forever 😍
To prawda, ale wiesz nie nastawiam się 😉 ostatnio ciężko mi sobie wyobrazić ze w ogole kiedykolwiek się uda, więc kompletnie nie myślę o tym, że a może jednak. Co ma być to będzie 😉
 
reklama
U mnie znowu nachodzą myśli, bo ja już mam prawie 4 letnie dziecko, że nie poradzę sobie z drugim, że jak będą chorować to oboje na raz itd :D takie dopadają mnie lęki bo czasami z jednym jest ciężko
Kazda z nas ma czasem gorszy dzien i takie mysli. Ale działamy, nie poddajemy sie 😉
Ja dzisiaj tylko 4 godzinki w pracy i od 13 juz wolny weekendy :) pogoda to jakis kosmos, u Was tez takie upały? 😧
Milego dnia dziewczyny 🌷
 
Cześć, u mnie nie inaczej, gorąc, aż niemal sauna :O do tego od wczoraj posuwasz mnie prawy jajnik..
Do tego nie mogę się opędzić od męża xD Dziś najchętniej bym przekimała cały dzień :O normalnie oczy same mi się zamykają, a pracy od zaciukania..

Wszystkim życzę miłego dnia, pamiętajcie o chłodzeniu i piciu dużej ilości wody :*
 
reklama
U mnie tez gorąco na maksa.. do pracy na 14 to posiedze w chłodnym..
Jutro robie grilla urodzinowego i cos czuje ze bedzie mega upal :/
 
Do góry