reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No właśnie jestem w sytuacji, że mam 3 pęcherzyki dominujące i lekarz mnie dzisiaj zapytał czy jestem gotowa na ciążę mnogą. Ja mówiłam, że nie i chciałabym tego się ustrzec. Ostatnio miałam dawkę jedna tabeletka dziennie i był pęcherzyk to lekarz niewiadomo po co tę dawkę zwiększył i wyszły teraz 3 pecherzyki. Lekarz powiedzial, że decyzja należy do nas,ale jak nie spróbujemy to cykl zmarnowany. I zaproponowalam właśnie, że może przyjadę za 2 dni na kontrolę żeby sprawdzić co się tam zadziało, a ten stwierdził, że to nie jest dobra metoda,bo pęcherzyki mogą pękać w różnych terminach. No i bądź mądry i pisz wiersze. Na szybko szukam teraz wizyty u innego lekarza, żeby sprawdził mnie, ale ta sytuacja mocno mnie zraziła. Ostatni cykl były starania i nic nie wyszło. To mój 4 cykl na clo. Za pierwszym wyszla torbiel, za drugim musieliśmy się wstrzymać z innych powodów mimo, że pęcherzyki były, za trzecim nie pyklo i teraz jest czwarty i znowu ma być zmarnowany? Porażka :(
Ajć... dopiero teraz doczytałam!!
Hmm. ciekawi mnie to, w sumie kiedys dziewczyna sie wypowiadała ze miala 3-4 pecherzyki dominujące i nie pykło.
 
Nie jesteśmy w stanie Ci powiedzieć. Jeśli widział dzisiaj to albo była w piatek albo byla wczesniej. Nawet jeśli poszalałaś z mezem nie oznacza ze od razu z tego ciaza bedzie..
Zdaję sobie z tego sprawę. Chciałam tylko się dowiedzieć ile czasu po jest to widoczne na zdj. Nie mam doświadczenia w temacie bo nie miałam nigdy monitoringu.
 
To przepraszam, ale skoro na jeden cykl starasz się tylko raz to jaki sens jest brania tych tabletek? Tabletki sie bierze jak się starasz porządnie, przez cały cykl. Jesli w przyszlym miesiącu nie zamierzasz się starać to odloz ta stymulacje. Moze czas przerwać starania na jakis czas i później znowu wrocic do stymulacji ale z porządnym nastawieniem i staraniem się przez cały cykl a nie tylko raz? 🤷‍♀️
To nie tak. Za pierwszym razem zamiast pęcherzyka powstała mi torbiel. Za drugim razem trafilam do szpitala gdzie zrobiono mi tomograf w czasie gdy rosły pęcherzyki i lekarze zabronili mi się starac. Za trzecim razem się po prostu nie udało. Teraz jest czwarty raz i mam 3 pecherzyki i decyzja nalezy do mnie czy ryzykuję ciążę mnogą czy robię przerwę.
 
Zdaję sobie z tego sprawę. Chciałam tylko się dowiedzieć ile czasu po jest to widoczne na zdj. Nie mam doświadczenia w temacie bo nie miałam nigdy monitoringu.
Po tygodniu nadal bedzie widoczne, bo ja bylam tydzien pozniej na monitoringu to widział. Więc albo jestes świeżo albo jesteś tydzien po.
 
No właśnie byłam w takim szoku, że nie zapytałam.

No to nie wiem co Ci powiedzieć. Mogła być wczoraj, mogła być tydzień temu [emoji2368] tylko ginekolog mógł Ci to trochę przybliżyć, tu Ci nikt nie wywrozy niestety. A czy to ma teraz jakieś znaczenie? Jeśli już po owu to tylko mieć nadzieje na udany cykl [emoji6]
 
reklama
Do góry