reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie mialam. Właściwie jak trafiłam do tej kliniki to pierwsze co lekarka zasugerowala po obejrzeniu moich wyników to była stymulacja. I tak mija pół roku. O drożności nic nie mowila mimo, że ja to mialam z tyłu głowy. A co do tego czy mnie to pocieszy to jeśli finalnie Ci się udało to gratuluję bardzo :) i w sumie masz rację, że dobrze, że sobie chociaż zdałam sprawę, że coś tu nie gra. W sumie nie jestem lekarzem i nie od razu wszystko musi mi się rzucać w oczy. Choć każdy kolejny miesiąc czekania i starań staje się coraz wiekszym ciężarem.
Niestety się nie udało. A moje pierwsze pół roku starań to tez było clo bez żadnych badań i tez nje sądziłam ze to będzie za mało. Każda z nas myśli ze to wystarczy i szybko się uda a życie swoje pisze scenariusze. Trzymam za Ciebie kciuki! Zmień lekarza i nie poddawaj się
 
Hej ☺️ Jak Wam mija dzień?
Ja mam dzisiaj plan po pracy pomoczyć się w basenie 😁 Czuję dziś jakieś delikatne kłucie w podbrzuszu i chociaż wiem, że to pewnie nie jest związane z ewentualną ciążą, to iskierka nadziei jednak jest. Obstawiam, że owu była 16 lub 17 czerwca, ale pewności nie mam. W sobotę idziemy na wesele i chyba zrobię test, chociaż będzie jeszcze bardzo wcześnie, ale wypije wtedy symboliczną lampkę szampana jeśli zobaczę biel vizira, a tak to będę sobie odmawiać.
 
u mnie @brak a wczoraj test negatyw. Brzuch nawet nie boli zawsze plamienie przed @ bylo a tu nic..

a kiedy miałaś dostać @? U mnie przez to gorąco chyba się wszystko zmieniło. Nigdy nie miałam plamien przed a teraz przez 3 dni. Dodatkowo normalnie brzuch boli mnie zawsze tydzień przed @ a teraz nie bolał i dopiero dzisiaj jak dostałam to zaczął :/
 
Dziewczyny zwracam się do Was z takim pytaniem. Czy Wasi lekarze przy stymulacji sprawdzają czy doszło u Was do owulacji? Mój lekarz tylko sprawdza przed owulacją czy są pęcherzyki, dostaję ovitrelle i tyle i działamy, ale w sumie nawet nie wiem kiedy dochodzi do owulacji dokładnie. Jak to jest u Was? Cykle monitorujecie całościowo? Nie wiem czy nie powinnam zmienić lekarza.
U mnie sprawdza, ale tak 5 dni po zastrzyku (dopiero?), bo z niepękniętych pęcherzyków robiły mi się torbiele i musi to sprawdzić no i też czy możemy zacząć kolejny miesiąc stymulacji. Dziwne, że nie każe Ci przyjechać po zastrzyku 🤔🤔
 
reklama
Siemanko, Miłego dnia! ☀️
U mnie dziś 28 dc, niby dzień planowanego okresu, ale oczywiście ni widu, ni słychu. Nawet plamienia, które miałam od 4 dni ustały. Co za wariat ten mój cykl ostatnio.
 
Do góry